+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

pc servis

Klíčová slova: servis, počítače, nízké, ceny, hořice, miletín,

E-mail: pc.ondracek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2013

Popis: Nabízím profesionální servis počítačů, notebooků a vše co se týká výpočetní techniky, a to vše rychle a za nízké ceny. Pracuji v okolí Hořic a Miletína (po dohodě mohu zajet i dále). Takže pokud vám něco nefunguje, neváhejte a zavolejte.

Web: pc-ondracek.kvalitne.cz

Další související informace

CRFreeNet

Internet, Interentu, Připojení k Internetu, – Poskytovatel připojení k síti Internet a k datové a komunikační síti CRFreeNet. Pokrytí v obcích Chrudim, Pardubice, Křižanovice, Slatiňany, Heřmanův Městec a okolí. Neziskové občanské sdružení CRFreeNet vychází z myšlenek svobodné sítě czfree.net. Poskytujeme WiFi připojení (bezdrátový Internet) a ve vybraných lokalitách připojení k Internetu kabelem. Poskytujeme výhody pro majitele přístupových bodů, pro školy a pro neziskové organizace. V zásadě jsme ochotni připojit i místa a obce v dosahu, které jsou pro komerční poskytovatele nezajímavé. Podporujeme aktivní využití sítě i k jiným účelům, než jenom pro přístup do Internetu - hraní her, komunikaci apod.

Servis IT Ostrava

Servis, Ostrava, Počítače, Notebooky, Poruba, Hard – Firma JKTS se specializuje na servis a údržbu IT pro Ostravu a okolí - poskytujeme komplexní servis počítačů a notebooků, konfiguraci WiFi či LAN sítí, PC sestavy na zakázku, optimalizace a nastavení operačních systémů, IT poradenství a další služby v oblasti informačních technologií.

Načítání trvalo 0.1203 sekund.