+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pckasa.cz

Klíčová slova: výpočetní technika, informační technika, počítače

E-mail: info@pckasa.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2011

Popis: PcKasa.cz - internetový prodej výpočetní techniky, počítačů a spotřební elektroniky za nízké ceny, zasíláme také na Slovensko. výpočetní technika, informační technika, počítače, monitory, kancelář, elektronika, spotřební elektronika, notebooky, netbooky, televize, sluchátka, ntb baterie, stolní počítače, procesory, grafické karty, klávesnice, myši, servery, zálohování, web kamery, ip kamery, mobilní telefony, faxy, ip telefony, spotřební materiál, tisková média, periferie, tiskárny, multifunkce, skenery, kopírky, projektory, síťové prvky, routery, aktivní prvky, kabely, pam컝ové karty, flash disky, pevné disky, navigace, herní systémy, mp3, audio, video, fotoaparáty, video kamery, foto, objektivy, sony, asus, acer, lenovo, toshiba, msi, hp, canon, epson, benq, samsung, nokia, kingston, sandisk, wd, western digital, ati, nvidia

Web: www.pckasa.cz

Další související informace

Světla a osvětlení

světla, osvětlení, osvětlovací technika, lampy – Informační server o osvětlení pro rodinné domy, byty. Osvětlení pro interiéry prodejen, hotelů, galerií, osvětlení kanceláří, průmyslová řešení světel. Světla vnitřní (mj. osvětlení integrované do sádrokartonu) i venkovní (osvětlení budov, osvětlení veřejných prostranství, parků apod.).

Výrobce stínicí techniky

žaluzie, rolety, markýzy, stínící technika, doplňk – Firma poskytuje projektantům konzultace a podklady a hledá spolu s nimi optimální řešení zastínění. Příkladem dobré spolupráce je řešení zastínění atria v budově televize NOVA a v dalších objektech. Konzultace s pracovníky firmy vyhledávají nejen projektanti, dodavatelé staveb, investoři, ale i majitelé různých zimních zahrad, bazénů a domů z řad občanů. Všichni ve spolupráci s techniky firmy SUNDRAPE nacházejí optimální a efektivní řešeni svých problémů a potřeb. Mezi přednosti firmy kromě technického řešení, vysoké kvality dodávek a montáže lze ještě zařadit spolehlivost v poskytování servisu a to jak záručního (až tři roky), tak i pozáručního. Firma přebírá péči o svoje výrobky u zákazníka prakticky po celou dobu jejich životnosti. Pracovníci naší firmy jsou připraveni řešit jakékoliv vaše potřeby stínění na vysoké technické úrovni a se zárukou vaší spokojenosti.

Elektronakupka.cz

výpočetní technika, počítače, monitory, elektronik – Elektronakupka.cz - internetový obchodní dům s velkým výběrem výpočetní techniky, elektroniky, komunikační techniky, bílého zboží, kuchyňského vybavení a doplňků pro volný čas za výhodné ceny. Zasíláme i na Slovensko.

Načítání trvalo 2.7519 sekund.