+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Petr Gräf - portfolio

Klíčová slova: tvorba www,tvorba webu, programovani, kodovani

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2011

Popis: Petr Graf - kodér a programátor webových stránek. Při tvorbě e-shopů, redakčních systémů a www stránek využívám především PHP, XHTML, CSS, JavaScript a jQuery. Všechny stránky jsou tvořeny dle standartu W3C.

Web: www.petr-graf.cz









Další související informace

Szabo-Webdesign.cz

webdesign, programování, webové stránky – Programováni firemních prezentací, webových fotogalerií (portfolií), e-shopů, informačních systémů a webových aplikací na míru. Kompletní nabídka v oblasti internetových služeb. Zajištění hostingu a domény.

Tvorba stranek

tvorba webu, prodej e-shopu, seo, optimalizace, pp – Popis: Profesionální tvorba a úprava webových stránek a internetových obchodů. SEO optimalizace pro vyhledávače, PPC reklamy a marketing na internetu. Individuální přístup a poradenství zdarma. Klíčová slova: tvorba webu, prodej e-shopu, seo, optimalizace, ppc, tvorba internetových stránek

Magabs - tvorba www

tvorba www – Chcete vytvoriť profesionálne vyzerajúcu web stránku ? SEO optimalizacia, development pomocou LAMP technológii, HTML5/CSS3, intranetové aplikáce atď. Magabs - profesionálna tvorba www za rozumné ceny.

Načítání trvalo 0.2128 sekund.