+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pevné disky

Klíčová slova: Pevné disky záchrana dat. Obnova dat vadných HDD.

E-mail: athea@athea.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2009

Popis: Záchrana dat. Žhavé novinky ze světa pevných disků HDD a SSD. Pevné disky za akční ceny. Články na téma pevné disky. Výkonové testy a recenze pevných disků HDD a SSD. Soutěže o pevné disky. Obnova dat z poškozených pevných disků. Bazar pevných disků.

Web: www.PevneDisky.cz

Další související informace

AUTOTOP Sněhota s.r.o.

levné alu kola pneumatiky plechové disky xenony – Nabízíme levné alu kola, zimní i letní pneumatiky, plechové disky, tažné zařízení, autoskla, přesné autokoberce, xenony, motorové oleje, autonavigace, autorádia a reproduktory Sencor a jiné autodoplňky.

Záchrana dat - obnova dat

záchrana dat, obnova dat, záchrana disku – Záchrana dat obnova dat DATAHELP profesionální a rychlá pomoc při poškození pevného disku a ztrátě dat. Obnova dat z fyzicky i softwarově poškozených pevných disků, paměťových karet, CD, DVD a jiných médií.

Terasy odvodnění - Armex

obnova terasy,nová terasa,kanálová šachta,podlaho – Kvalitní odvodňovací systémy za přijatelné ceny. Revizní šachty, poklopy, odvodňovací žlaby, ventilační mřížky, vpustě. WPC materiál na realizaci teras, pochozů u bazénů, rektifikační podložky. www.terasy-odvodneni.cz

Načítání trvalo 0.0620 sekund.