+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PHP programátor, HTML kod

Klíčová slova: PHP programátor, HTML kodér, CSS, jQuery, správa

E-mail: mail@ondrejkovar.net

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2010

Popis: PHP programátor, HTML kodér Ondřej Kovář Co mohu nabídnout ? * Analýza webového projektu * Validní (X)HTML kód * Sémantický kód * Validní CSS * Stejný vzhled stránek ve všech běžně používaných prohlížečích * Optimalizace načítání stránek, minimalizace zdrojových kódů * Výběr vhodného hostingu pro Váš web * Správa serveru

Web: www.ondrejkovar.net

Další související informace

Netit s.r.o.

pociitac, servis, sprava, outsourcing, servery, – Prodej, správa, opravy počítačů, zálohovacích systémů, počítačových sítí a príslušenstva. Komplexní služby a poradenství v oblasti IT. Tvorba internetových stránek a správa pomocí redakčního systému .

www.validatory.sk

validátor, validácia, HTML, WCAG, CSS, W3C,RSS,XML – Preverte si kvalitu Vašich stránok.Odkazy na webové validátory HTML, CSS, WCAG, XML, RSS... Na tejto stránke nájdete na jednom mieste sprístupnené odkazy na kľúčové validátory, ktoré vykonajú validáciu zvolených webových dokumentov vzhľadom na aktuálne normy (X)HTML, CSS a WCAG. Preveriť si tu možete aj ďalšie parametre Vášho webu ako napr. platnosť hypertextových odkazov, validitu súboru robots.txt, súboru XML sitemapou webu, súborov indentifikujúcich ochranu súkromia P3P a rôzne druhy syndikovaných exportov.

tipcom.cz

pc bazar, inzerce zdarma, notebooky, netbooky – V dnešní době se bez počítače obejde jen malé množství z nás. Bez nadsázky by se dalo říci, že se výpočetní technika stala součástí našeho života. Díky ní se naše práce stává jednodušší a rychlejší. Od března 2011 startuje nový internetový projekt tipcom.cz, který vám může v oblasti výpočetní techniky značně usnadnit život. Jedná se o jednu z největších inzercí s počítačovou technikou a jejími komponenty vůbec. Na našich stránkách naleznete aktuální nabídky z této problematiky. Web můžete využít jak v případech, kdy potřebujete nakoupit, tak i v situacích, kdy byste potřebovali něco prodat. Bezplatná inzerce je k dispozici jak pro soukromé osoby, tak i společnosti. Díky tomuto projektu tak může dojít ke zviditelnění společností na našem výpočetním trhu. Obsah inzerce je tvořen tak, aby se v něm každý přehledně orientoval. Do systému se můžete rychle zaregistrovat, celý postup je naprosto snadný a zvládne ho tak každý uživatel.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.