+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PlanList - správa úkolů

Klíčová slova: online aplikace management práce firmy malé

E-mail: products@simpleway.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2008

Popis: Online aplikace pro management práce a snadné řízení organizace. Možnost sdílení úkolů, vhodné k týmové spolupráci. Levné řešení pro firmy malé a střední. Důraz je kladen na jednoduchost a přehlednost ovládání.

Web: www.planlist.eu

Další související informace

Stavoodbyt.cz - stavebnin

Online stavebniny, cihly, bloky, střešní systémy – Stavoodbyt, Ráj stavebnin - Stavebniny, dílna, dům, zahrada, Online stavebniny, cihly, bloky, střešní systémy, beton, betonové výrobky, vše skladem, odběr po celé ČR, doprava just in-time, ty nejlepší ceny!!

Moto aukce MotoMart

online aukce,motoinzerce,motobazar,moto,motorka,mo – Největší, specializovaná moto online aukce v České republice. Motorky, náhradní díly nebo motooblečení na jednom místě za nejlepší ceny. Vystavení předmětu zdarma! Startovací bonus pro každého a speciální bonus pro firmy.

Formees - online formulář

online formuláře, webové aplikace – Formees umožňuje vytvářet online formuláře jako registrační formuláře, feedback formuláře, ankety a dotazníky, soutěže a hlasování. Lze shromažďovat vložená data, vytvářet emaily a odesílat hromadné zprávy uživatelům.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.