+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PlanList - správa úkolů

Klíčová slova: online aplikace management práce firmy malé

E-mail: products@simpleway.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2008

Popis: Online aplikace pro management práce a snadné řízení organizace. Možnost sdílení úkolů, vhodné k týmové spolupráci. Levné řešení pro firmy malé a střední. Důraz je kladen na jednoduchost a přehlednost ovládání.

Web: www.planlist.eu

Další související informace

Workline

práce z domova, práce doma, komunikace online – Workline - partner pro práci online. Kalkulačky úspor a nákladů pro podnikatele, firmy a zaměstnavatele díky komunikaci online přes Internet a práci doma, Přínosné články a zprávy, návody na software a hardware, oborově členěný katalog online služeb, online firem a zaměstnavatelů nabízejích práci z domova, odborné poradenství.

Macrosoft - Web studio &

Online webtuning, mobilní fotostudio, webstudio – Online webtuning, mobilní fotostudio, profesionální webstudio, marketingové poradenství po celé ČR, podpora prodeje, analýzy, vysoké softskills, BTL, web a e-shop software, profesionální fotografování

Internet marketing

Job, práce z domu, internet marketing, online – Jednoduchý systém, díky kterému si naprosto každý může na internetu vybudovat vlastní finanční nezávislost a stabilní trvalý příjem. Máme pro Vás připravené nástroje, které pracují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i když Vy odpočíváte. Vyzkoušejte a uvidíte sami.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.