+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plánovací kalendář

Klíčová slova: Plánovací kalendíř, organizace času, plánovač

E-mail: kontakt@falasoft.com

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2009

Popis: Nadstandardní plánovací kalendář, který se jednoduše a přehledně postará o organizaci Vašeho času. Základní vlastností je rozdělení aktivit do jednotlivých kalendářů, které lze samostatně sdílet s dalšími uživateli.

Web: www.falasoft.com/calendar

Další související informace

Kurz Time management

time management, řízení času, nemám čas, nestíhám – Času máme všichni stejně. Spoustu času ale promarníme. Tento kurz vás naučí s časem jednoduše pracovat. Vy budete mít více času na rodinu, na koníčky či na práci. Mezinárodně uznávaný autor vám v tom pomůže.

Rozvoj HR a organizací

manažerské vzdělávání,konzultace,rozvoj organizace – Zvyšování efektivity organizací, personální poradenství, příprava na ISO certifikace, vyjednávání a zprostředkování, rozvoj manažerů, příprava rozvojových programů a pracovně-právní dokumentace. Pracuji zejména v Praze, po dohodě v celé České republice.

Vzdělávací programy

semináře, kurzy, školení, organizace práce – Zkušení lektoři odhalí, jakých chyb se vyvarovat a pomohou dosáhnout cíle rychleji. Praktické postupy, jak řídit lidi, motivovat pracovníky, rozvíjet jejich schopnosti a budovat úspěšnou firmu.

Načítání trvalo 2.8026 sekund.