+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plánovací kalendář

Klíčová slova: Plánovací kalendíř, organizace času, plánovač

E-mail: kontakt@falasoft.com

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2009

Popis: Nadstandardní plánovací kalendář, který se jednoduše a přehledně postará o organizaci Vašeho času. Základní vlastností je rozdělení aktivit do jednotlivých kalendářů, které lze samostatně sdílet s dalšími uživateli.

Web: www.falasoft.com/calendar

Další související informace

Envelův Zápisník

Psaní, organizace času, produktivita, média – Envelův Zápisník je blog o psaní, organizaci času, produktivitě a médiích psaný notorickým grafomanem. Snaží se osvětlit lidem princip efektivního psaní kvalitních textů, efektivní organizace času a poodhalit roušku toho, co se skrývá za médii.

Rozvoj HR a organizací

manažerské vzdělávání,konzultace,rozvoj organizace – Zvyšování efektivity organizací, personální poradenství, příprava na ISO certifikace, vyjednávání a zprostředkování, rozvoj manažerů, příprava rozvojových programů a pracovně-právní dokumentace. Pracuji zejména v Praze, po dohodě v celé České republice.

Jak se prosadit

Asertivita, semináře, kurzy, školení, organizace – Zkušení lektoři odhalí, jakých chyb se vyvarovat a dosáhnout cíle rychleji. Praktické postupy, jak řídit lidi, motivovat pracovníky, rozvíjet jejich schopnosti a budovat úspěšnou firmu Jak se prosadit: Praktický návod a zkušenosti

Načítání trvalo 0.0663 sekund.