+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plánovací kalendář

Klíčová slova: Plánovací kalendíř, organizace času, plánovač

E-mail: kontakt@falasoft.com

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2009

Popis: Nadstandardní plánovací kalendář, který se jednoduše a přehledně postará o organizaci Vašeho času. Základní vlastností je rozdělení aktivit do jednotlivých kalendářů, které lze samostatně sdílet s dalšími uživateli.

Web: www.falasoft.com/calendar

Další související informace

Katalog stránek - Práce

Práce Administrativa organizace Audit daně – Katalog a vyhledávač - Práce Energetika,Služby zákazníkům,Technika, elektrotechnika,Obchod, prodej, nákup,Lidské zdroje, personalistika,Zemědělství, lesnictví Zdravotnictví, farmacie,Věda, výzkum,Potravinářství, chemie,Management,Doprava, logistika

Envelův Zápisník

Psaní, organizace času, produktivita, média – Envelův Zápisník je blog o psaní, organizaci času, produktivitě a médiích psaný notorickým grafomanem. Snaží se osvětlit lidem princip efektivního psaní kvalitních textů, efektivní organizace času a poodhalit roušku toho, co se skrývá za médii.

HighLIGHT Event

eventy, večírek, organizace akcii – Umělecká a event agentura. Zajistíme vše kolem zábavy, od firemných a narozeninových oslav, buzz a viral marketingu, až po organizaci velkolepých plesů, festivalů a večírků. Poradenství ZDARMA pro všechny.

Načítání trvalo 3.0777 sekund.