+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Počítače-na-klíč.

Klíčová slova: servis instalace odvirování PC Windows Ubuntu PDA

E-mail: info@pocitace-na-klic.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2010

Popis: Je tu pro Vás regionální společnost, zabývající se službami v oblasti servisu, nastavení a instalací výpočetní techniky. Každý požadavek řešíme s velkou zodpovědností, používáme přitom ty nejnovější poznatky a nejmodernější ­ technologie. Velký důraz je přitom kladen na využívání svobodného software. Servis, zabezpečenost, instalace, nastavení, odvirování, poradenství, správa, domácí wifi sítě, zálohy dat pro Vaše Windows PC, Ubuntu Linux, PDA a Smartphone zařízení.

Web: www.pocitace-na-klic.cz

Další související informace

Výpočetní technika

servis počítačů, výpočetní techniky, hardware, PC – Prodej a servis výpočetní techniky a příslušenství. Servis NON-STOP 24 hodin denně. Servis osobních počítačů, notebooků, tiskáren. Instalace sítí. KOnzultace, Instalace software, Záruční a pozáruční opravy.

PC pohotovost, servis PC

PC pohotovost, servis PC, IT poradenství, wi-fi. – Zabýváme se PC pohotovostí a servisem PC. Nevíte-li si rady s Vaším počítačem nebo notebookem, přijedeme až k Vám domů a problém vyřešíme. Dále provozujeme instalace wi-fi sítí a IT porandství. Jsme zaměřeni na domáctnosti a malé firmy. Jsme kolektiv mladých lidí, vystudovaných v oboru a s několikaletou praxí v IT prostředí ve státním i soukromém sektoru. Snažíme se zákazníkům vyjít vstříc, ozvěte se nám a pokusíme se nastínit řešení problému a náš postup telefonicky.

počítačový servis Břeclav

oprava pc, servis pc Břeclav, servis pc Hodonín – myComp působící zejména na Břeclavsku se zabývá širokým spektrem služeb v oblasti informačních technologií. Přinášíme revoluční inovace v oblasti jednání se zákazníky. Jsme první opravdový servis, až k Vám domů. Nabízíme zcela profesionální přístup našich zaměstnanců.

Načítání trvalo 3.2685 sekund.