+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Počítače-na-klíč.

Klíčová slova: servis instalace odvirování PC Windows Ubuntu PDA

E-mail: info@pocitace-na-klic.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2010

Popis: Je tu pro Vás regionální společnost, zabývající se službami v oblasti servisu, nastavení a instalací výpočetní techniky. Každý požadavek řešíme s velkou zodpovědností, používáme přitom ty nejnovější poznatky a nejmodernější ­ technologie. Velký důraz je přitom kladen na využívání svobodného software. Servis, zabezpečenost, instalace, nastavení, odvirování, poradenství, správa, domácí wifi sítě, zálohy dat pro Vaše Windows PC, Ubuntu Linux, PDA a Smartphone zařízení.

Web: www.pocitace-na-klic.cz

Další související informace

Výpočetní technika

servis počítačů, výpočetní techniky, hardware, PC – Prodej a servis výpočetní techniky a příslušenství. Servis NON-STOP 24 hodin denně. Servis osobních počítačů, notebooků, tiskáren. Instalace sítí. KOnzultace, Instalace software, Záruční a pozáruční opravy.

Servis pc Praha nonstop

pc servis, servis pc, počítačový servis – Náš servis PC, notebooku a dalších zařízení je založen na doslova triviálním, ale na druhou stranu geniálním konceptu – nahlásíte nám závadu vašeho PC, my přijedeme a počítač opravíme a uděláme nezbytné opravy na místě, nebo ho odvezeme a přivezeme opravený. Pro vás to znamená maximální pohodlí, když nemusíte v důsledku opravy vašeho počítače opustit domov, či kancelář. Po Praze jezdíme do 2 hodin od zavolání a celou republiku do 24 hodin. Volejte nonstop.

Tomáš Hečko - tvorba www stránek

tvorba www stránek Zlín, PC servis Zlín, počítačov – Nabízím bohaté zkušenosti sedmileté praxe v oboru a spolupráci v oblasti outsourcingu www, internetových a programátorských služeb. Specializuji se na tvorbu webových prezentací a PC servis, audit a analýzu webových řešení, html / css kódování – PHP/MySQL programování a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Získáte ve mně profesionálního a spolehlivého partnera, ať už jste reklamní agentura, grafické studio, webdeveloperská společnost, programátor či grafik na volné noze. Těším se na spolupráci!

Načítání trvalo 0.0578 sekund.