+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Počítače-na-klíč.

Klíčová slova: servis instalace odvirování PC Windows Ubuntu PDA

E-mail: info@pocitace-na-klic.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2010

Popis: Je tu pro Vás regionální společnost, zabývající se službami v oblasti servisu, nastavení a instalací výpočetní techniky. Každý požadavek řešíme s velkou zodpovědností, používáme přitom ty nejnovější poznatky a nejmodernější ­ technologie. Velký důraz je přitom kladen na využívání svobodného software. Servis, zabezpečenost, instalace, nastavení, odvirování, poradenství, správa, domácí wifi sítě, zálohy dat pro Vaše Windows PC, Ubuntu Linux, PDA a Smartphone zařízení.

Web: www.pocitace-na-klic.cz

Další související informace

Pšenica.net - Pc servis

webdesign, tvorba stránek, tvorba www, servis pc – Skládání nových PC sestav, opravy počítačů, reinstalace OS, instalace programů, odvirovávání počítačů, výměna hw, upgrady pc, tvorba webových stránek, propagace, seo optimilizace, grafické služby, atd...

Servis PC Ostrava

servis pc ostrava, servis pc, opravy pc ostrava – Servis PC Ostrava - TB Computers vám nabízí kompletní servis počítačů, odvirování vašeho PC a další služby. Zlobí vás firemní síť nebo si nevíte rady s instalací software? Servis PC Ostrava je zde pro vás.

K-P-C.eu

reklama, účetnictví, překlady, PC prodej a servis – Úspěšnější a příjemnější podnikání s efektivní reklamou, spolehlivým jednoduchým a podvojným účetnictvím, daňovými přiznáními, podpora prodeje, servis a prodej pc, obnovení dat, prokládání pro snadnější podnikání.

Načítání trvalo 0.0793 sekund.