+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Počítače-na-klíč.

Klíčová slova: servis instalace odvirování PC Windows Ubuntu PDA

E-mail: info@pocitace-na-klic.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2010

Popis: Je tu pro Vás regionální společnost, zabývající se službami v oblasti servisu, nastavení a instalací výpočetní techniky. Každý požadavek řešíme s velkou zodpovědností, používáme přitom ty nejnovější poznatky a nejmodernější ­ technologie. Velký důraz je přitom kladen na využívání svobodného software. Servis, zabezpečenost, instalace, nastavení, odvirování, poradenství, správa, domácí wifi sítě, zálohy dat pro Vaše Windows PC, Ubuntu Linux, PDA a Smartphone zařízení.

Web: www.pocitace-na-klic.cz

Další související informace

Servis PC atd

servis pc, servis pc praha, servis počítačů, servi – Servis výpočetní techniky, poradenství, správa sítě, odvirování PC, zálohování, záchrana dat, zasíťování vašich periférií (počítač, notebook, IP telefon, mobil, tiskárna, NAS, atd..) a napojení na síť internet……….

počítačový servis Břeclav

oprava pc, servis pc Břeclav, servis pc Hodonín – myComp působící zejména na Břeclavsku se zabývá širokým spektrem služeb v oblasti informačních technologií. Přinášíme revoluční inovace v oblasti jednání se zákazníky. Jsme první opravdový servis, až k Vám domů. Nabízíme zcela profesionální přístup našich zaměstnanců.

Tomáš Hečko - tvorba www stránek

tvorba www stránek Zlín, PC servis Zlín, počítačov – Nabízím bohaté zkušenosti sedmileté praxe v oboru a spolupráci v oblasti outsourcingu www, internetových a programátorských služeb. Specializuji se na tvorbu webových prezentací a PC servis, audit a analýzu webových řešení, html / css kódování – PHP/MySQL programování a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Získáte ve mně profesionálního a spolehlivého partnera, ať už jste reklamní agentura, grafické studio, webdeveloperská společnost, programátor či grafik na volné noze. Těším se na spolupráci!

Načítání trvalo 3.3558 sekund.