+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Počítačemb

Klíčová slova: software,hardware,sítě,tvorba webů a eshopů

E-mail: info@pocitacemb.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2011

Popis: Montáž a servis počítačů, správa počítačových sítí. Poradenské služby v oblasti hardware a software. Záchrana dat. Zajištění webhostingu. Tvorba a kompletní správa webových stránek a eshopů. Optimalizace Vašich webových stránek pro vyhledávače.

Web: www.pocitacemb.cz

Další související informace

FormSoft s.r.o.

webdesign,webhosting,interentové stránky,software – Společnost FormSoft s.r.o. se specializuje na internetové stránky všech velikosti. Poskytujeme tyto služby: - webdesign a tvorba www - webhosting - vývoj software - Kreativní grafika,firemní loga, identita a vizuální styl - SEO a SEM optimalizace - Joomla outsourcing - Webspell outsourcing Naším cílem je spokejený zákazník, protože spokojený zákazník je nejlepší reference.

Správce sítě

Správce sítě,počítače,sítě – Správce sítě má velmi dobré zkušenosti s hardwarem i softwarem počítačů. Předností správce sítě je, má-li dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.c Správce sítě ovládá poradenství s licencováním programů. Zvládne udělat softwarový audit, má dostatečné zkušenosti se zabezpečením dat, zabezpečením dat a se zálohováním a odvirováním.

E LINKX a.s.

software,sklad,xSklad,eshop,ERP systém,účetnictví – Softwarové produkty pro sklady xSklad, prodej zboží na internetu eshopy iDeal, ERP systémy, účetnictví a další. Zasíťování skladů, prodej hardwaru a podpora. Vyznačujeme se individuálním přístupem tak, abychom co nejlépe dokázali uspokojit vaše požadavky na software a pomohli vám obchodně růst.

Načítání trvalo 0.2193 sekund.