+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Počítačové kurzy Aira

Klíčová slova: počítačové kurzy, PC kurzy, kurzy PC

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2009

Popis: Školení a počítačové kurzy od společnosti Aira GROUP jsou tím nejlepším startem do nové úspěšné kariéry. V nabídce máme jak skupinové kurzy tak individuální školení a to za nejlepší ceny na trhu! Objednejte si počítačový kurz online.

Web: www.skoleni-aira.cz/pocitacove-kurzy/

Další související informace

Ateliér ALF, o.s.

rekvalifikace,adobe Photoshop,počítačové kurzy – Ateliér ALF je bezbariérová společnost nových technologií a vizuální komunikace. Poskytujeme vzdělávání a tvorbu v oborech nových technologií a vizuální komunikace grafický design, DTP, fotografie, film a video, tvorba webu a webdesign. Provozujeme galerie a pořádáme kulturní a umělecké porady.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

hanCZen studio

firemní prezentace, tvorba webu, eshop, Písek – Nabízíme moderní a unikátní firemní prezentace za rozumnou cenu. Zabýváme se tvorbou webu, e-shopu, webdesign, tvorba logotypů, tisk vizitek, zvyšování návštěvnosti, internetovým maketingem, SEO optimalizací, zvyšováním prodeje atd.

Načítání trvalo 0.2015 sekund.