+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

počítačový servis Břeclav

Klíčová slova: oprava pc, servis pc Břeclav, servis pc Hodonín

E-mail: radek.manak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2012

Popis: myComp působící zejména na Břeclavsku se zabývá širokým spektrem služeb v oblasti informačních technologií. Přinášíme revoluční inovace v oblasti jednání se zákazníky. Jsme první opravdový servis, až k Vám domů. Nabízíme zcela profesionální přístup našich zaměstnanců.

Web: www.my-comp.cz

Další související informace

Prodej a servis počítačů

servis počítačů, ostrava, počítače, opravy pc – Prodej výpočetní techniky, úsporné počítačové sestavy se zárukou 3 roky! Počítačové sestavy na zakázku. Servis počítačů a veškeré služby IT v Ostravě a okolí. Výhodné ceny, rychlé dodání, technická podpora.

Servis PC Ostrava

servis pc ostrava, servis pc, opravy pc ostrava – Servis PC Ostrava - TB Computers vám nabízí kompletní servis počítačů, odvirování vašeho PC a další služby. Zlobí vás firemní síť nebo si nevíte rady s instalací software? Servis PC Ostrava je zde pro vás.

Servis pc Praha nonstop

pc servis, servis pc, počítačový servis – Náš servis PC, notebooku a dalších zařízení je založen na doslova triviálním, ale na druhou stranu geniálním konceptu – nahlásíte nám závadu vašeho PC, my přijedeme a počítač opravíme a uděláme nezbytné opravy na místě, nebo ho odvezeme a přivezeme opravený. Pro vás to znamená maximální pohodlí, když nemusíte v důsledku opravy vašeho počítače opustit domov, či kancelář. Po Praze jezdíme do 2 hodin od zavolání a celou republiku do 24 hodin. Volejte nonstop.

Načítání trvalo 3.5574 sekund.