+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

počítačový servis Břeclav

Klíčová slova: oprava pc, servis pc Břeclav, servis pc Hodonín

E-mail: radek.manak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2012

Popis: myComp působící zejména na Břeclavsku se zabývá širokým spektrem služeb v oblasti informačních technologií. Přinášíme revoluční inovace v oblasti jednání se zákazníky. Jsme první opravdový servis, až k Vám domů. Nabízíme zcela profesionální přístup našich zaměstnanců.

Web: www.my-comp.cz

Další související informace

Servis online

servis online, servis PC – Nevíte si rady se svým PC či notebookem a nechcete ztrácet čas obíháním opraven? Využijte nové služby servis online. Tato nová sofistikovaná služba umožňuje servis PC a servis notebooků prostřednictvím internetu.

Tomáš Hečko - tvorba www stránek

tvorba www stránek Zlín, PC servis Zlín, počítačov – Nabízím bohaté zkušenosti sedmileté praxe v oboru a spolupráci v oblasti outsourcingu www, internetových a programátorských služeb. Specializuji se na tvorbu webových prezentací a PC servis, audit a analýzu webových řešení, html / css kódování – PHP/MySQL programování a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Získáte ve mně profesionálního a spolehlivého partnera, ať už jste reklamní agentura, grafické studio, webdeveloperská společnost, programátor či grafik na volné noze. Těším se na spolupráci!

Načítání trvalo -96.45 sekund.