+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Počítačový servis

Klíčová slova: servis pc, oprava počítače, oprava notebooku

E-mail: info@spokojeny-pocitac.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2010

Popis: Servis a oprava počítačů a notebooků, odvirování, záloha a obnova dat, záchrana dat, domácí sítě, pravidelná údržba počítače, ztišování počítačů, instalace a nastavení programů, poradenství s nákupem HW a SW.

Web: www.spokojenypocitac.cz

Další související informace

Servis PC atd

servis pc, servis pc praha, servis počítačů, servi – Servis výpočetní techniky, poradenství, správa sítě, odvirování PC, zálohování, záchrana dat, zasíťování vašich periférií (počítač, notebook, IP telefon, mobil, tiskárna, NAS, atd..) a napojení na síť internet……….

Servis PC Praha - Servis

servis pc, servis pc praha, servis počítačů, servi – Servis počítačové techniky za bezkonkurenčně nejnižší ceny,  návrh a realizace domácí počítačové síťě, pronájem počítačů po dobu opravy.. Přesvědčte se!!! servis pc, servis pc praha, servis počítačů, servis počítačů praha, počítačový servis, opravy počítačů, opravy počítačů praha, počítačové sítě, servis notebooků, opravy notebooků

Webdesign Galla

webdesign, tvorba www – Webdesign Galla je skupina mladých specialistů zaměřujících se na webdesign, SEO optimalizaci a propagaci webových stránek na internetu. Našim cílem je vytvořit pro Vás špičkovou prezentaci na míru a to obvykle na principu dlouhodobé spolupráce. Nabízíme Vám www stránky s originálním a přehledným designem, optimalizované pro webové vyhledavače a nejpoužívanější internetové prohlížeče, registrované do základních katalogů a to vše za rozumnou cenu. Webové stránky vytváříme dle nejnovějších standardů s ohledem na jejich přístupnost a dostupnost. Prostudujte si naše stránky a získejte více informací o našich službách.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.