+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Počítačový servis

Klíčová slova: servis pc, oprava počítače, oprava notebooku

E-mail: info@spokojeny-pocitac.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2010

Popis: Servis a oprava počítačů a notebooků, odvirování, záloha a obnova dat, záchrana dat, domácí sítě, pravidelná údržba počítače, ztišování počítačů, instalace a nastavení programů, poradenství s nákupem HW a SW.

Web: www.spokojenypocitac.cz

Další související informace

ProComs - servis pc

servis pc, opravy pc, opravy počítačů – Specializovaná firma na servis počítačů. V regionu Brno a okolí zajišťujeme servis a opravy počítačů. Dále si u nás můžete objednat odvirování pc, vyčištění počítačů, instalaci pc, přeinstalaci pc, zapojení pc do sítě a další servisní úkony. Servisní zásah provádíme přimo u zákazníka, nebo můžete navštívit naši provozovnu v Brně, Bidláky 20 (v budově Media-hall, vedle M-paláce).

Tvorba webových stránek

tvorba webových stránek,tvorba www, webdesign,seo – Active webdesign se specializuje na tvorbu webových stránek a webdesign. Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení webových stránek na míru. Vytvoříme poutavé a přehledné webové stránky, které jsou snadno dohledatelné.

Servis PC - Notebooků

servis pc,pc praha,oprava,odvirovani,účetnictví – Servis PC - notebooků a účetnictví. Hledáte rychlí, levný a kvalitní servis pro váš počítač, notebook? Jme tady pro vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Diagnostika závady do 30 min a zdarma. Na přaní přijedeme a opravíme u vás doma na počkání, nebo vyzvedneme zdarma vaše zařízení na opravu v našem servisu.

Načítání trvalo 0.0674 sekund.