+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podnikové plánování Targetty v Cloudu

Klíčová slova: podnikový plán, plánování, report, reporting

E-mail: info@targetty.com

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2013

Popis: On-line podnikový plán v Cloudu. Stanovení cílů, KPI, plánování, měření cílů a hodnocení zaměstnanců, plánování v týmu. Zdarma Excel šablony pro plány. Můžete začít plánovat hned a postupně zlepšovat Váš plánovací proces s využitím možností, které Targetty nabízí. Kompletní nástroj pro správu cílů, a řízení plánů personálních, rozpočtových...

Web: www.targetty.com

Další související informace

Webové prohlížeče

prohlížeče,browsers,WWW – Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Jiří Ryšánek / Rychi - po

rychi,grafik,fotograf,jiri,rysanek,gee,motion,pics – Osobní portfólio Jiřího Ryšánka. Ahoj, na mém portfóliu naleznete to nejlepší z mojí dosavadní práce v oborech: web grafika, počítačová grafika, fotografie a video. Mimochodem, všicni mi říkají Rychi.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.