+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podnikové plánování Targetty v Cloudu

Klíčová slova: podnikový plán, plánování, report, reporting

E-mail: info@targetty.com

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2013

Popis: On-line podnikový plán v Cloudu. Stanovení cílů, KPI, plánování, měření cílů a hodnocení zaměstnanců, plánování v týmu. Zdarma Excel šablony pro plány. Můžete začít plánovat hned a postupně zlepšovat Váš plánovací proces s využitím možností, které Targetty nabízí. Kompletní nástroj pro správu cílů, a řízení plánů personálních, rozpočtových...

Web: www.targetty.com

Další související informace

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

xSHOP - redakční systém pro e-shopy

eshop, e-shop, pronájem eshopů, tvroba e-shopů – Eshop, pronájem e-shopů - Profi, Standard. xSHOP - redakční systém pro e-shopy představuje hotové a otestované řešení pro menší i rozsáhlé internetové obchody, které je možné ihned nasadit do provozu.

Načítání trvalo 0.0860 sekund.