+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podnikové plánování Targetty v Cloudu

Klíčová slova: podnikový plán, plánování, report, reporting

E-mail: info@targetty.com

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2013

Popis: On-line podnikový plán v Cloudu. Stanovení cílů, KPI, plánování, měření cílů a hodnocení zaměstnanců, plánování v týmu. Zdarma Excel šablony pro plány. Můžete začít plánovat hned a postupně zlepšovat Váš plánovací proces s využitím možností, které Targetty nabízí. Kompletní nástroj pro správu cílů, a řízení plánů personálních, rozpočtových...

Web: www.targetty.com

Další související informace

Skolacek.net

Školáček, školáček.net , program, mateřská školka – Školáček.net je internetový program navržený k usnadnění práce a zkvalitnění služeb v mateřských školkách. Nabízí nejenom přehledné vedení informací o dětech a jejich docházce, ale také celou řadu dalších funkcí.

MaJa Webdesign

tvorba www stránek, tvorba webových stránek, www s – Máte již své webové stránky? Jsou Vaše stávající kvalitně zpracované? Jsou dohledatelné? My Vám pomůžeme na tyto otázky odpovědět a problémy vyřešit! Aby měly webové stránky smysl, musejí být správně vytvořené. Svěřte jejich tvorbu nám a my Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost.

KT Web studio

webdesign, SEO, asp, html, sql – KT Web studio tvoří webové prezentace pro Vás... ASP, MS SQL, SEO, xHTML, CSS. Jsme mladý tým, který tvorba webových stránek baví. Na naší internetové stránce se jistě dozvíte víc, těšíme se na spolupráci.

Načítání trvalo 0.0919 sekund.