+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podpora SAP

Klíčová slova: SAP, Podpora, ERP, maintenance, Oracle, údržba

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2011

Popis: Linea Stargazer zastupuje celosvětově vedoucího poskytovatele služeb softwarové podpory podnikových ERP systémů, zaměřený na postimplementační podporu aplikací SAP a Oracle. Společnost poskytuje inovativní a oceněný program služeb na podporu ERP systémů, který umožňuje uživatelům SAP a Oracle aplikací ušetřit nejméně 50 procent ročních poplatků za podporu a až 90 procent kumulovaných nákladů na podporu SAP a Oracle za období deseti let. Naši klienti mohou zůstat u své aktuální verze software SAP nebo Oracle bez jakéhokoliv nákladného upgrade nebo nahrávání všeobecných podpůrných balíků po dobu nejméně deseti let. Stovky globálních firem, společností z Fortune 500, středně velkých a veřejných organizací prakticky ze všech odvětví si vybraly Rimini Street jako důvěryhodného, nezávislého poskytovatele podpory.

Web: www.podporasap.cz/

Další související informace

colornet - Wifi internet

vodnany, internet,colornet, bezdratovy, wifi – Jsme mladá rozvíjející se firma zaměřená na poskytování přístupu k internetu ve Vodňanech a okolí.

Jsemnawebu.cz

Tvorba www stránek, tvorba E-shopů, SEO. – Tvorba webových stránek, E-shopů, SEO optimalizace, registrace domény .cz, grafické práce, cílená reklama a spousta dalších služeb za bezkonkurenční ceny pouze u nás. Jsemnawebu.cz - komplexní webové řešení.

SMART soft - internetové

internetové aplikace, e-shopy na míru, tvorba www – Společnost zabývající se tvorbou profesionálních internetových aplikací. Vytváříme e-shopy, webové stránky s administrací, internetové prezentace, programy na míru. Poskytujeme SEO optimalizaci a webhosting.

Načítání trvalo 0.0713 sekund.