+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podpora SAP

Klíčová slova: SAP, Podpora, ERP, maintenance, Oracle, údržba

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2011

Popis: Linea Stargazer zastupuje celosvětově vedoucího poskytovatele služeb softwarové podpory podnikových ERP systémů, zaměřený na postimplementační podporu aplikací SAP a Oracle. Společnost poskytuje inovativní a oceněný program služeb na podporu ERP systémů, který umožňuje uživatelům SAP a Oracle aplikací ušetřit nejméně 50 procent ročních poplatků za podporu a až 90 procent kumulovaných nákladů na podporu SAP a Oracle za období deseti let. Naši klienti mohou zůstat u své aktuální verze software SAP nebo Oracle bez jakéhokoliv nákladného upgrade nebo nahrávání všeobecných podpůrných balíků po dobu nejméně deseti let. Stovky globálních firem, společností z Fortune 500, středně velkých a veřejných organizací prakticky ze všech odvětví si vybraly Rimini Street jako důvěryhodného, nezávislého poskytovatele podpory.

Web: www.podporasap.cz/

Další související informace

colornet - Wifi internet

vodnany, internet,colornet, bezdratovy, wifi – Jsme mladá rozvíjející se firma zaměřená na poskytování přístupu k internetu ve Vodňanech a okolí.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

KT Web studio

webdesign, SEO, asp, html, sql – KT Web studio tvoří webové prezentace pro Vás... ASP, MS SQL, SEO, xHTML, CSS. Jsme mladý tým, který tvorba webových stránek baví. Na naší internetové stránce se jistě dozvíte víc, těšíme se na spolupráci.

Načítání trvalo 0.0663 sekund.