+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podpora SAP

Klíčová slova: SAP, Podpora, ERP, maintenance, Oracle, údržba

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2011

Popis: Linea Stargazer zastupuje celosvětově vedoucího poskytovatele služeb softwarové podpory podnikových ERP systémů, zaměřený na postimplementační podporu aplikací SAP a Oracle. Společnost poskytuje inovativní a oceněný program služeb na podporu ERP systémů, který umožňuje uživatelům SAP a Oracle aplikací ušetřit nejméně 50 procent ročních poplatků za podporu a až 90 procent kumulovaných nákladů na podporu SAP a Oracle za období deseti let. Naši klienti mohou zůstat u své aktuální verze software SAP nebo Oracle bez jakéhokoliv nákladného upgrade nebo nahrávání všeobecných podpůrných balíků po dobu nejméně deseti let. Stovky globálních firem, společností z Fortune 500, středně velkých a veřejných organizací prakticky ze všech odvětví si vybraly Rimini Street jako důvěryhodného, nezávislého poskytovatele podpory.

Web: www.podporasap.cz/

Další související informace

Kurzy Oracle, SQL a PLSQL

sql, oracle, plsql – Nabízíme řadu školení, které se týkají práce s databází: Správa Oracle serveru, tvorba databázového modelu (ER diagramy), tvorba dotazů pomocí SQL a PLSQL. V naší nabídce jsou kurzy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. A to vše za příznivou cenu.

MaJa Webdesign

tvorba www stránek, tvorba webových stránek, www s – Máte již své webové stránky? Jsou Vaše stávající kvalitně zpracované? Jsou dohledatelné? My Vám pomůžeme na tyto otázky odpovědět a problémy vyřešit! Aby měly webové stránky smysl, musejí být správně vytvořené. Svěřte jejich tvorbu nám a my Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost.

Načítání trvalo 0.2367 sekund.