+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pokladní systém Danox

Klíčová slova: pokladní systém, Danox

E-mail: pokladnisystem@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2008

Popis: Každá registrační pokladna nebo pokladní systém Vám umožní zadat prodávanou položku a vytisknout stvrzenku. Moderní technologie ale napomůžou tomu, aby Vám pokladna ušetřila mnoho práce a podala množství zajímavých informací, a právě v těchto funkcích se jednotlivé systémy liší. Pokladní systém nakonec tvoří funkční celek, který je třeba i takto hodnotit. Vlastnosti pokladního systému určuje použitý hardware (technické vybavení) a software (programy). Softwarový produkt Danox byl vyvíjen s požadavkem na minimální hardwarové nároky na použitou výpočetní techniku a to tak, aby se dal využít i starý, v dnešní době již na běžné věci nedostačující, osobní počítač a tím se podstatně snížily pořizovací náklady na pokladní systém jako celek. Danox byl vyvíjen několik let za spolupráce předních českých programátorů a proto jsme si jisti, že Vám bude bez problému sloužit. Pokladní systém Danox je pro Vás jistě vhodnou volbou a věříme ve Vaší naprostou spokojenost s tímto produktem.

Web: www.danox.xf.cz

Další související informace

WebDnes

webdnes, redakční systém, webové stránky – Redakční systém Webdnes. ... WebDnes.cz. Vám dovoluje pořídit si Váš vlastní profesionální během několika málo okamžiků! Redakční systém WebDnes pro snadnou a efektivní tvorbu a údržbu webových stránek je kvalitní a cenově efektivní řešení pro Vaši firmu.

ABX Software

software, internet, pokladní systém, počítače, – Společnost ABX software s.r.o. je zaměřená výlučně na software a pokladní systémy. Naší současnou náplní je vývoj a poskytování software pro restaurace, hotely, obchody, pro půjčovny a další typy provozů.

Vlastní cesta-poradenství

poradenství, poradce, poznání, systém, kvalita – Vlastní cesta je poradenský portál jež Vás navede na cestu poznání. Poradci z praxe jsou připraveni řešit Vaše problémy, rozvoj a dosažení úspěchů. Používají metody, ISO normy. Naleznete zde - marketing, management, komunikace, média, systém kvality, six sigma, ekologii, certifikace, psychologie apod.

Načítání trvalo 1.8651 sekund.