+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poradna - Svět Compů

Klíčová slova: hardware software pc tuning pc modding

E-mail: patap333@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2007

Popis: Poradna - Svět Compů - Fórum o informačních technoligí.

Web: www.poradna.wu.cz

Další související informace

Správa počítačové sítě

Správa počítačové sítě, počítačové sítě, pc sítě – Servisní a poradenské služby v oblasti hardware i software, komplexní řešení počítačových sítí. Vybavení jednotlivých počítačových pracovišť na zakázku, komplexních řešení v oblasti osobních počítačů, přenosných pracovišť.

Jednoduché programovanie

programovanie, zrýchlenie PC, PC, návody pre PC , – Jednoduchá výučba programovania pomocou video-návodov. Na stránke si tiež môžete stihnúť rôzne programy ktoré zrýchlia PC alebo prispejú k bezpečnosti PC. Na stránke ešte nájdete rôzne tipy a triky ako na PC

PC servis Kyje / Malešice

PC servis Kyje Malešice Štěrboholy Hostivař – Čekáte zdlouhavě na start systému, nebo otevření aplikací? Snížila se Vám rychlost internetu? Vzpomínáte si ještě vůbec, jak rychlý byl Váš počítač, když jste si ho pořídili? Ne?! Máme pro Vás dobrou zprávu - opět můžete mít svůj počítač "svižný" jako dřív! Náš PC servis se specializuje především na optimalizaci operačního systému, kontroly a jeho důkladnému zabezpečení. Dále provadíme odvirování, reinstalace operačního systému a instalaci běžného uživatelského softwaru.

Načítání trvalo 0.0778 sekund.