+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

porsnet - IT specialista

Klíčová slova: počítače Mnichovice, komplexní správa sítí, Nagios

E-mail: porsnet@porsnet.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2010

Popis: Nabízíme Vám poradenství v oblasti informačních technologií. Poradíme Vám jaký hardware a software je vhodný pro Vaše osobní či pracovní potřeby. Navrhneme Vám efektivní a cenově výhodné řešení. # návrh a realizace domácích či firemních sítí, volba topologie a komponent # správa stávajících sítí, konfigurace serverů a koncových zařízení # instalace a konfigurace linuxových serverů: např. ftp, Samba, mail, web

Web: www.porsnet.cz

Další související informace

Internetový obchod s note

Notebooky, přenosné počítače – Nakupujte notebooky a příslušenství za akční ceny online. Při hodnotě nákupu nad 5000 Kč doprava zdarma.

LEVNE PC SESTAVY

pc sestavy, hardware, software, levne pc, pocitace – Prodej počítačových sestav, hardwaru i softwaru. Konfigurace sestav dle přání zákazníka, včetně kompletní instalace. Kompletní nabídka počítačových sestav od kancelářských až po výkonná herní PC. Možnost přikoupení veškerého příslušenství.

správa nemovitostí

správa nemovitostí, investice, sekání trávy, úklid – Zajišťujeme správu, údržbu a pronájem nemovitostí, vyhledávání investicí do nemovitostí, sekání trávy, úklidové služby, dotace na rekonstrukce a tepelná čerpadla. Nabídneme Vám lepší služby a cenu než Váš současný správce.

Načítání trvalo 3.3725 sekund.