+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poslat sms zdarma

Klíčová slova: Poslat sms zdarma

E-mail: poslatsmszadarmo@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2012

Popis: Stránky umožňující posílání sms zprávy zdarma do všech sítí pomocí internetu. Ušetříte peníze za drahý kredit. K dispozici je zasílání esemes zpráv ke všem mobilním operátorů Vodafone, O2 či T-Mobile. Vyzkoušejte poslat smsky i vy.

Web: poslat-sms-zdarma.tode.cz/

Další související informace

SMS zdarma

sms zdarma – Na webu sms-zdarma.hustej.net máte možnost posílat zdarma sms do všech českých mobilních sítí. Sms zdarma na Vodafone, sms zdarma na O2 a sms zdarma na T-mobile. To vše a mnohem více na této skvělé stránce.

SMS zdarma na O2

SMS zdarma O2 Zábava T-Mobile O2 Vodafone – Na této stránce můžete posílat SMS zdarma do českých sítí Vodafone, T-Mobile a O2. Vše naprosto zdarma a pohodlně. Bezplatná SMS brána pro posílání krátkých textových zpráv do různých sítí v České Republice. Můžete, tak zdarma poslat SMS na operátory Vodafone, O2, T-Mobile.

Vodafone sms zdarma

vodafone sms zdarma, sms na vodafone zdarma – Omrzelo Vás již placení tarifů nebo dobíjení kreditu? Posíláte často sms a divíte se jaktože vám kredit ubývá světelnou rychlostí? Nebaví vás nepřehledné posílání sms přes mobil nebo složité psaní sms? Máme tu pro vás řešení: Naše Sms brána Vodafone sms zdarma vás toho ušetří. Už nikdy nic nemusíte platit, Vodafone sms zdarma vám zajistí nekonečné množství Sms zdarma. Je o tolik jednodušší přidat si sms bránu do oblíbených (kliknutím na obrázek vlevo nahoře), kde se na ni pak dostanete jediným kliknutím a tam už jednoduše, přehledně a rychle napíšete číslo a sms a po odeslání můžete jít utrácet své ušetřené peníze. Sms na Vodafone zdarma vám zajistí neomezené množství sms zdarma o délce až 760 znaků! To samé platí o O2 sms zdarma kde je ale délka jedné sms omezena na 60 znaků, i tak jich ovšem můžete poslat třeba milion. Sms na T-Mobile zdarma má povolených 160 znaků a počet sms je také bez omezení. Dřívější názvy operátoru byli Vodafone - Oskar, O2 - Eurotel a T-Mobile - Paegas. Vodafone sms zdarma je tu pro vás online 24/7 tak neváhejte, posílejte a šetřete peníze.

Načítání trvalo 1.8434 sekund.