+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pozadí pracovní plochy

Klíčová slova: Pozadí, tapety, wallpaper, barva, rozlišení

E-mail: sedivy@teslakpage.net

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2011

Popis: Pozadí v mnoha barvách i rozlišení včetně 1280x800, 1366x768, 1440x900 i 1920x1080. Vyberte si podle parametrů kategorie, barev, rozlišení a stahujte zdarma. Tapety pro Vaši pracovní plochu! Stáhněte si pozadí pro svoji plochu. Tapety nabízíme v mnoha barvách i rozlišeních. Stahujte wallpapery zde!

Web: www.pozadiplochy.cz

Další související informace

K-WALLPAPER

wallpaper, tapety, fantasy, wallpapers – víc jak 1000 tapet (wallpaperů) pro Váš monitor roztříděných do kategorii: auta a motorky, film hry a seriály, příroda (živočichové, krajiny), fantasy, technika (lodě, letadla), holky, sport, hudba, počítače, xxx

Software pro advokátní a právní kancelář

advokátní kancelář, advokátní kanceláře, – Systém pro advokátní kanceláře. Správa dokumentů a kauz pro advokátní praxi. Software pro advokátní kancelář Acta Safe. Bezpapírová advokátní kancelář - systém pro ukládání dokumentům ke kauzám, hlídání termínů, upozornění do MS Outlook. Generování faktur podle číselné řady z knihy vydaných faktur. Informační systém pro právní a advokátní kanceláře Acta Safe, který eviduje kauzy jako zakázky. Ke kauze je možné nominovat pracovní / projektový tým a prostřednictvím systému pro správu dokumentů v advokátní kanceláři pracovní tým řídit. Acta Safe - Software pro advokátní kanceláře, správa dokumentů a kauz pro právní kancelář. Správa kauz, hlídání termínů a automatické generování faktur (kniha vydaných faktur). Dokumenty on-line okamžitě, kdykoliv po ruce.

Nokia 500 Fate

Nokia 500 FAte, tapety, hry – Představujeme Ti internetový web o mobilním telefonu Nokia 500 Fate. Najdeš tu zajímavé informace, výhody, nevýhody, doporučené příslušenství, tapety, video, hry, ale především diskusní fórum nejen pro současné majitele tohoto telefonu. O Nokii 500 víme vše.

Načítání trvalo 0.2641 sekund.