+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Práce-Programátor,Síťař..

Klíčová slova: IT práce,Programátor,Developer,HTML,PHP,C++

E-mail: kamtar@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2010

Popis: Hledáte práci jako Programátor v jazyku PHP,HTML nebo C++. Také je nabízená práce jako Developer čí síťař, obraťte se na vynikající firmu ITsearch s dlouho letou praxí, která vyhledává programatorskou práci u jiných firem.

Web: www.itsearch.cz

Další související informace

Školení tvorby www

školení tvorby webových stránek,php,mysql,html,css – Nabízíme profesionální školení tvorby webových stránek, školení PHP, školení MySQL, školení XHTML a CSS. Můžete si vybrat ze široké nabídky různých druhů školení. Součástí naší nabídky je také tvorba webových stránek.

Webové stránky Blo-gros

tvorba,internetové,stránky,webové,webdesign,html – Tvorba levných internetových stránek pro malé a střední podniky. Kvalitní a jednoduchý webdesign, zařízení webhostingu pro Vaše webové stránky. Použití klasických technik tvorby internetových stránek jako je PHP, CSS a samozřejmě HTML.

Knotdesign.cz

knotdesign,html,css,Lukáš Pavel,Ledenice – Kodér HTML, CSS a grafik na volné noze Lukáš Pavel zabívající se tvorbou webových stránek a grafiky. Nabízím tvorbu statických, dynamických webových stránek, eshopů a grafiky na míru již od 2000,- Kč.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.