+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PRAXISstick

Klíčová slova: zdravotnický software, lékař, stomatolog, terapeut

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervna 2012

Popis: Software na ukládání zdravotnických dat pacienta na usb-klíči. Na PRAXISstick ukládají poskytovatelé zdravotní péče (např. lékař, stomatolog, lékárník, nemocnice, ...) pacientovi data o jeho zdravotním stavu (např. emergentní informace, karta dárce orgánů, alergie, medikace, nálezy, očkování, vyšetření, prevence,...)

Web: www.iglware.com/moro/html/cz/

Další související informace

Špidla Data Processing

hry, software, hry pro děti, logické hry – On-line prodej her a softwaru. Nabídka ze stovek titulů her od akčních až po logické. V sortimentu máme také kolekce programů širokého využití. V případě vadného zboží zasíláme obratem nové.

INTERPRETICZ

mobily, software, odblokovani – Informace o softwaru do mobilnich telefonů, které lze momentálně odblokovat pro použití ve všech sitítch. Odblokování telefonů většiny značek, aktualizace firmwaru v telefonech, nahrávání češtiny do mobilů. Odstranění bezpečnostního kódu.

PVC Finder

Software, hledání ilegálních kopií videa – Domovská stránka programu PVC Finder s informacemi o programu a možností zakoupit licenci pro používání programu. PVC Finder je softwarový nástroj, který nabízí unikátní způsob internetového vyhledávání možností výskytu ilegálních kopií video souborů. Program používá službu Google Images. Vstupem programu jsou soubory s obrázky získané ze zdrojového video souboru, které program postupně prochází a odesílá službě Google Images a umožňuje tak automatizaci vyhledávání za použití těchto obrázků. Poté probíhá automatické surfování získanými (od Googlu) internetovými adresami a vyhledávání podezřelého obsahu a odkazů, vyhodnocení podezřelých nálezů z hlediska možnosti výskytu ilegálního obsahu a jejich zobrazení. Program umožňuje nalézt zejména výskyty souborů ve formátu streamovaného flash videa a aktivní odkazy na soubory uložené pomocí některé služby pro sdílení souborů. Je spustitelný pouze v operačních systémech MS Windows.

Načítání trvalo 0.0717 sekund.