+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PRAXISstick

Klíčová slova: zdravotnický software, lékař, stomatolog, terapeut

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervna 2012

Popis: Software na ukládání zdravotnických dat pacienta na usb-klíči. Na PRAXISstick ukládají poskytovatelé zdravotní péče (např. lékař, stomatolog, lékárník, nemocnice, ...) pacientovi data o jeho zdravotním stavu (např. emergentní informace, karta dárce orgánů, alergie, medikace, nálezy, očkování, vyšetření, prevence,...)

Web: www.iglware.com/moro/html/cz/

Další související informace

Ing. David Kopelent

vývoj software, systémová integrace, implementace, – Společnost zaměřující se na moderní softwarová řešení v oblasti IT, vývoj software a systémové integrace. Vývoj vlastních produktů pomocí technologií Microsoft.NET prodávaných jako hotové řešení nebo poskytované formou služeb. Poradenství v oblasti SW, podpora.

DeCe SKLAD software

prodejní software, pokladní systém, vedení skladu – DeCe SKLAD - systém pro vedení prodejny či skladu pro maloobchod i velkoobchod. Pro prodejny tabáku i řetězce prodejen. Nákup, prodej, inventury, čárové kódy, až 99 skladů, objednávky přijaté i vydané, výrobní a bourací předpisy.

bar code program

Barcode, label, generating, software, design – Barcode generator program can create all common linear or 2D barcode label stickers, coupon, and tags with having high resolution graphics on system simultaneously without having support of any other software/hardware on system.

Načítání trvalo 2.6458 sekund.