+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PRO-COMUNICATION s.r.o.

Klíčová slova: bezdrátový vysokorychlostní Internet, Kolín okolí

E-mail: martin.kosina@pro-com.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2009

Popis: Vysokorychlostní bezdrátový Internet pro Kolínsko, Kutnohorsko, Pardubicko, Chrudimsko a Nymbursko. Služby internetové telefonie, tvorba interaktivních webových aplikací, návrh a tvorba firemních sítí a další služby v oboru telekomunikací

Web: www.pro-com.cz

Další související informace

Internetové Info

internet, info, gadget, online – Internetové Info - o všem na Internetu. Informace z online světa, články o mobilech, online službách, gadgetech, posledních trendech a všem zajímavém, co se děje na síti.Internetové Info hledá největší zajímavosti napříč celým internetem bez novinářského balastu a mediálních tlaků vám je servíruje takové, jaké jsou. Technicky a obsahově Internetové Info zajišťuje firma Sova.

Takyonet

vysokorychlostní internet,IP telefonie,koax techn. – Vysokorychlostní komunikace po televizních kabelových rozvodech technologií firmy Defidev. Na kabelových rozvodech typu hvězda či sběrnice je možné vytvářet datové sítě umožňující poskytovat služby vysokorychlostního internetu, IP telefonie, audio a video on demand či IPTV multicast, to vše při nulovém vlivu na provoz kabelové televize.

Jirkův blog

Jirka, blog, internet, hudba, film – Vítejte na mém blogu, píši hlavně o hudbě, filmu a internetu. Taky se na mém blogu objevují příběhy a poezie kterou píšu tak pro legraci. Každý čtenář nebo blog na spřátelení se hodí. Tak neáhejte a račte vstoupit.

Načítání trvalo 2.9615 sekund.