+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PRO-DAT - software

Klíčová slova: ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda

E-mail: info@pro-dat.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda, software pohoda, informační systém pro prodejny ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda, software pohoda, informační systém pro prodejny

Web: www.pro-dat.cz

Další související informace

Ucto-pohoda.cz

účetní software, účetní program, Pohoda – Ekonomicko-informační systém POHODA je oblíbený nástroj pro vedení účetnictví a řízení ekonomiky firem. Základem systému je propracovaný adresář a řada agend na komplexní řízení firmy, např. fakturace, banka, pokladna, majetek atd. Systém umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci. Účetnictví v ní zpracovávají účetní firmy i velké společnosti. Pohoda není pouze mocný účetní nástroj, ale výtečným pomocníkem při prodeji. Sklady, objednávky, výdejky a další agendy můžeme dle vašich požadavků doplnit o technické vybavení jako čtečky a tiskárny čárových kódů, pokladní displeje a zásuvky, pokladny, účetní tiskárny, datové terminály a váhy napojené na skladový systém. Pohodu můžete sami posílit o propracované programové doplňky jako daňové přiznání, kniha jízd, hotelová rezervace, provoz restaurace a evidenci obalů.

Kurz účetnictví Praha

Kurz účetnictví Praha – Po absolvování našeho kurzu účetnictví se stanete samostatným účetním, který může vykonávat účetnictví na profesionální úrovni. Otevíráme jen malé skupiny, aby se lektoři mohli individuálně každému věnovat. Klademe velký důraz na procvičování.

Penzion POHODA

Penzion POHODA – Nabízíme komfortní ubytování v penzionu Pohoda, ve třílůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky a dětské postýlky. Své domácí miláčky nemusíte nechávat doma, jsou u nás vítáni a rádi je ubytujeme společně s Vámi. Poplatky za pejsky nejsou účtovány. Penzion nabízí vlastní půjčovnu kol a lyží. Za zvýhodněné ceny pro naše hosty.

Načítání trvalo 3.1066 sekund.