+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PRO-DAT - software

Klíčová slova: ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda

E-mail: info@pro-dat.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda, software pohoda, informační systém pro prodejny ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda, software pohoda, informační systém pro prodejny

Web: www.pro-dat.cz

Další související informace

Penzion POHODA

Penzion POHODA – Nabízíme komfortní ubytování v penzionu Pohoda, ve třílůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky a dětské postýlky. Své domácí miláčky nemusíte nechávat doma, jsou u nás vítáni a rádi je ubytujeme společně s Vámi. Poplatky za pejsky nejsou účtovány. Penzion nabízí vlastní půjčovnu kol a lyží. Za zvýhodněné ceny pro naše hosty.

CM-ZÁVLAHY

závlahy, zavlažovacie systémy, zavlažovací systém – Automatické zavlažovacie systémy a hĺbenie rýh. Vypracujeme projekt závlahového systému, šitého na Váš pozemok s presným rozpočtom inštalácie závlahy. Využite naše moderné metódy, profesionálny prístup a vždy ochotný personál. Neustále skvalitňujeme služby, čoho dôkazom je stále väčšie množstvo spokojných zákazníkov.

Personalistika a mzdy

účetnictví v Polsku v českém jazyce,DPH Polsko – Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence v Polsku v českém jazyce, zpracování daňových přiznání k dani z příjmu fyzických a právnických osob, zpracování pracovních smluv, personalistiky a mezd.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.