+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PRO-DAT - software

Klíčová slova: ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda

E-mail: info@pro-dat.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda, software pohoda, informační systém pro prodejny ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda, software pohoda, informační systém pro prodejny

Web: www.pro-dat.cz

Další související informace

Penzion POHODA

Penzion POHODA – Nabízíme komfortní ubytování v penzionu Pohoda, ve třílůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky a dětské postýlky. Své domácí miláčky nemusíte nechávat doma, jsou u nás vítáni a rádi je ubytujeme společně s Vámi. Poplatky za pejsky nejsou účtovány. Penzion nabízí vlastní půjčovnu kol a lyží. Za zvýhodněné ceny pro naše hosty.

Consult & PSJ s.r.o.

webdesign, webové stránky, vedení účetnictví – Zajda - Výroba webových stránek a webdesign Liberec. SEO optimalizace a grafické studio v Liberci. Redakční systémy Joomla, Drupal, Wordpress, DotNetNuke a tvorba šablon pro tyto systémy. Fotografické práce a vedení podvojného účetnictví v Liberci.

Sportpenzion Pohoda v Letkově

Sportpenzion Pohoda ,ubytování v – Ve Sportpenzionu Pohoda můžete být ubytováni ve dvojlůžkových až čtyřlůžkových pokojích nebo větších apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, satelitním TV, telefonem, minibarem a internetovým připojením. Apartmány navíc také kuchyňkou. Všechny pokoje a vnitřní prostory sportpenzionu jsou zcela nekuřácké.Sportovní vyžití nabízí tenisové kurty s antukou i umělým povrchem, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, plážový volejbal, fitness, indoor cycling, hodiny bosu a powerjógy. Pro odpočinek je k dispozici relaxační centrum vybavené saunou, párou, vířivkou i rehabilitací s různými druhy masáží.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.