+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PRO-DAT - software

Klíčová slova: ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda

E-mail: info@pro-dat.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda, software pohoda, informační systém pro prodejny ekonomický systém pohoda sql, účetnictví pohoda, software pohoda, informační systém pro prodejny

Web: www.pro-dat.cz

Další související informace

Ucto-pohoda.cz

účetní software, účetní program, Pohoda – Ekonomicko-informační systém POHODA je oblíbený nástroj pro vedení účetnictví a řízení ekonomiky firem. Základem systému je propracovaný adresář a řada agend na komplexní řízení firmy, např. fakturace, banka, pokladna, majetek atd. Systém umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci. Účetnictví v ní zpracovávají účetní firmy i velké společnosti. Pohoda není pouze mocný účetní nástroj, ale výtečným pomocníkem při prodeji. Sklady, objednávky, výdejky a další agendy můžeme dle vašich požadavků doplnit o technické vybavení jako čtečky a tiskárny čárových kódů, pokladní displeje a zásuvky, pokladny, účetní tiskárny, datové terminály a váhy napojené na skladový systém. Pohodu můžete sami posílit o propracované programové doplňky jako daňové přiznání, kniha jízd, hotelová rezervace, provoz restaurace a evidenci obalů.

Ubytovna Pohoda Krupka

ubytování, krupka, pohoda – Rodinná ubytovna Pohoda. Ubytování v Krupce, levné ubytování pro turisty, nabízíme také levné ubytování pro firmy např.ubytování sezónních dělníků nebo ubytování montážních dělníků. V okolí mnoho zajímavých míst.

Načítání trvalo 0.0661 sekund.