+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej a servis počítačů

Klíčová slova: servis počítačů, ostrava, počítače, opravy pc

E-mail: info@ronycomp.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2010

Popis: Prodej výpočetní techniky, úsporné počítačové sestavy se zárukou 3 roky! Počítačové sestavy na zakázku. Servis počítačů a veškeré služby IT v Ostravě a okolí. Výhodné ceny, rychlé dodání, technická podpora.

Web: www.ronycomp.cz

Další související informace

omdesign.cz

internet, tvorba www, tvorba stránek, ostrava – Tvoříme internetové stránky s chutí - jsme mladé seskupené všestranně nadaných odborníků. Nabízíme moderní webdesign, poutavou grafiku, optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO), reklamu na i mimo internet a mnoho dalších služeb.

ABX Software

software, internet, pokladní systém, počítače, – Společnost ABX software s.r.o. je zaměřená výlučně na software a pokladní systémy. Naší současnou náplní je vývoj a poskytování software pro restaurace, hotely, obchody, pro půjčovny a další typy provozů.

Wifcom.cz - bezdrátový in

bezdrátový internet, internet, počítače, správa sí – Firma Wifcom poskytuje bezdrátový internet, výpočetní techniku a reklamní činnost. Mezi naše úspěšné činnosti patří prodej počítačů a další výpočetní technika. Pro naše klienty poskytujeme i reklamní služby a tvorbu webových stránek.

Načítání trvalo 0.0744 sekund.