+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej software - CZSOFT

Klíčová slova: prodej software, software, počítačové programy

E-mail: registrace@czsoft.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2010

Popis: E-shop www.czsoft.cz, specialista na prodej software, nabízí celou řadu produktů nejen předních světových výrobců. V naší nabídce naleznete kromě software předních světových značek jako Microsoft či Adobe také neméně kvalitní software menších firem. Široká nabídka produktů, skvělé ceny, akční nabídky a krátké dodací lhůty, to jsou hlavní devízy internetového obchodu www.czsoft.cz. Počítačové programy u nás najdete přehledně rozdělené do kategorií dle jejich zaměření. Kancelářský software, grafické programy, operační systémy a mnoho dalšího naleznete na www.czsoft.cz.

Web: www.czsoft.cz

Další související informace

FIRMADAT - software

vývoj software, tvorba www, seo optimalizace – vývoj software, webové aplikace, implementace software pro mobilní zařízení, databázové aplikace, programování .NET, tvorba www, seo optimalizace, joomla, sprava siti, sprava serveru

Správa sítě, intranet, IT

správa sítě, outsourcing, software, PC, intranet – Pro firmy zajišťujeme kompletní outsourcing IT. Ať už potřebujete vyvinout docházkový systém, podnikový informační systém nebo vlastní internetové aplikace, můžete se na nás obrátit. Naší specialitou jsou počítačové sítě a jejich správa.

JanKoWeb

recenze, software, písničky, odkazy – Návody, postřehy a rady ze světa software. Dále recenze knih, parodie na známé písničky, humor i poezie. Postřehy ze života. V návodech se snažím hlavně to, o čem si myslím, že může být prospěšné i ostatním.

Načítání trvalo 2.7950 sekund.