+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodej software - CZSOFT

Klíčová slova: prodej software, software, počítačové programy

E-mail: registrace@czsoft.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2010

Popis: E-shop www.czsoft.cz, specialista na prodej software, nabízí celou řadu produktů nejen předních světových výrobců. V naší nabídce naleznete kromě software předních světových značek jako Microsoft či Adobe také neméně kvalitní software menších firem. Široká nabídka produktů, skvělé ceny, akční nabídky a krátké dodací lhůty, to jsou hlavní devízy internetového obchodu www.czsoft.cz. Počítačové programy u nás najdete přehledně rozdělené do kategorií dle jejich zaměření. Kancelářský software, grafické programy, operační systémy a mnoho dalšího naleznete na www.czsoft.cz.

Web: www.czsoft.cz

Další související informace

Vše pro poker

poker, online poker, poker software, texas holdem – Jak hrát poker a vyhrát. Strategie, recenze poker heren, speciální nabídky a bonusy, pokerové tipy a triky, živý poker a veškerá pokerová tématika. Podívejte se na pravidla pokeru, u jednotlivých variant pokeru se rovněž zmiňujeme o jejich dalších variacích, případně i základní strategii.

Ing. David Kopelent

vývoj software, systémová integrace, implementace, – Společnost zaměřující se na moderní softwarová řešení v oblasti IT, vývoj software a systémové integrace. Vývoj vlastních produktů pomocí technologií Microsoft.NET prodávaných jako hotové řešení nebo poskytované formou služeb. Poradenství v oblasti SW, podpora.

JanKoWeb

recenze, software, písničky, odkazy – Návody, postřehy a rady ze světa software. Dále recenze knih, parodie na známé písničky, humor i poezie. Postřehy ze života. V návodech se snažím hlavně to, o čem si myslím, že může být prospěšné i ostatním.

Načítání trvalo 0.0652 sekund.