+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Profesionální prezantace

Klíčová slova: prezentace, powerpoint, power point

E-mail: odprezentuj.cz@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2011

Popis: Vytváříme profesionální prezentace v PowerPointu. Podle přání a potřeb klienta navrhujeme Powerpointové prezentace pro konkrétní příležitost. Prezentacemi se zabýváme z hlediska struktury a designu. Součástí našich služeb je také prezentační trénink.

Web: odprezentuj.cz/

Další související informace

Webové prohlížeče

prohlížeče,browsers,WWW – Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

videobusiness

Videoemail,videokonference,vysílání,prezentace,pod – Profesionální internetové komunikační nástroje dostupné pro každého. Video email,videokonference,broadcasting,komunikace bez jazykové bariéry,revoluční technologie budoucnosti. Skvělá možnost výdělku a pasivního příjmu. Podnikejte a bavte se efektivně a originálně s marketingovými nástroji budoucnosti už nyní.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.