+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ProfiView

Klíčová slova: ProfiView, vizualizace, monitoring, alarming

E-mail: profiview@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2010

Popis: ProfiView je program, který umožňuje vizualizaci stavu výrobního procesu, nebo zařízení či jiných pochodů, které jsou řízeny automaticky (např. průmyslovým automatem PLC), nebo jiným zařízením, které je schopno předat svůj stav pomocí nějakého komunikačního protokolu.

Web: www.profiview.maxpro.cz/

Další související informace

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Jiří Ryšánek / Rychi - po

rychi,grafik,fotograf,jiri,rysanek,gee,motion,pics – Osobní portfólio Jiřího Ryšánka. Ahoj, na mém portfóliu naleznete to nejlepší z mojí dosavadní práce v oborech: web grafika, počítačová grafika, fotografie a video. Mimochodem, všicni mi říkají Rychi.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.