+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prohlížeč Google Chrome

Klíčová slova: google,chrome,prohlížeč,download,ke stažení,zdarma

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2011

Popis: Tento prohlížeč od společnosti Google je postaven na otevřeném zobrazovacím jádře WebKit. To mu zajišťuje zejména vysokou rychlost při zpracovávání javascriptu, což je citelně znatelné při načítaní internetových stránek.

Web: chrome.flashbang.cz

Další související informace

Download Deamon tools

deamon tools,lite,download,návod,popis,informace – Deamon tools si právem vydobil postavení nejlepšího programu pro správu virtuálních mechanik, jenž je navíc šířen zcela zdarma. Přiřazení obrazu disku je velice jednoduché a dokáže si s ním poradit i naprostý laik.

Průvodce softwarem

software,freeware,zdarma,ke stažení,download – Potřebujete-li poradit, jaký software by rozhodně neměl chybět nainstalovaný ve vašem počítači, neváhejte navštívit naše stránky, kde máme shrnuto vše potřebné, co se této problematiky týče. Vše je srozumitelně vysvětleno s odkazy na stažení programu.

Goodgame Galaxy

Goodgame,galaxy,online,zdarma – V této online hře dostáváte na starost poškozenou vesmírnou stanici, která v bojích s dobyvačnými Goroxy utrpěla těžké ztráty. Nyní se pod vaším velením musí opět pozvednout a ubránit území proti dalším nájezdům.

Načítání trvalo 0.0931 sekund.