+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projekt Rubikon

Klíčová slova: Projekt Rubikon, Rubikon, mmorpg, škola hrou

E-mail: groh@projekt-rubikon.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2010

Popis: Projekt Rubikon Hra propojuje několik oblastí: motivaci žáků, hodnocení žáků učiteli, zábavnou formou umožní přístup rodičům k výsledkům žáků, a poskytuje možnost společného působení rodiny a školy na etickou výchovu žáků. Především řešením řady životních situací umožní žáky vést k etickému jednání. Rubikon je první česká mmorpg počítačová hra, kterou mají děti v rozvrhu hodin.

Web: projekt-rubikon.eu/

Další související informace

OK - ZADRADY

Zahrada, Jezírko , Automatická závlaha, Projekt – Hlavní náplní naší činnosti je projekce a realizace veřejné i soukromé zeleně. Součástí projektové dokumentace může být kromě návrhu zahrady a seznamu rostlin i kalkulace realizace zahrady,rostlin,jezírka a automatické závlahy. Vše v tištěné i elektronické podobě.

Taneční škola Brouček

Taneční škola, Taneční škola Praha, Taneční kurzy – Taneční škola Brouček Praha patří mezi nejstarší a nejznámější taneční školy v České republice. Kurzy tance, které naše taneční škola ve městě Praha nabízí, vedou kvalifikovaní zkušení učitelé tance. Naše taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé), taneční kurzy pro dospělé a vysokoškoláky (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé).

Kvalitný projekt domu

Kvalitný projekt domu – Kto by v dnešnej dome nechcel bývať v útulnom dome ? Samozrejme cesta za kvalitným bývaním je zvyčajne dlhá s množstvom prekážok a na konci niekedy bývame v dome ktorý nie je presne podľa našich predstáv a zvyčajne nás celková investícia stála viac ako sme na začiatku kalkulovali.Na úplnom začiatku je projekt domu. Prirodzene na kvalitný projekt domu je potrebný výborný architekt a predstava klienta o svojom novom dome. Naša spoločnosť vykoná skutočne absolútne všetko pre zákazníka tak aby v konečnom dôsledku býval v rodinnom dome podľa vlastných predstáv a hlavne aby jeho predstava o celkovej investícii do kvalitn&eac ute;ho bývania bola v rámci jeho možností. Ponuka našej firmy je široká ponúkame projekty domov : Murované , drevostavby a polomontované. Naše zákazníkmi preverené projekty domov sú skoro všetky nízkoenergetické a zákazník možno v počiatku zaplatí vyššiu cenu za kvalitný projekt dome ale počas užívania domu ušetrí vysoké množstvo peňazí na energiách. Prečo ste nás už neoslovili ? S nami začínate projektom domu a do 90 dní môžete bývať vo svojom novom vysnenom dome.

Načítání trvalo 0.0807 sekund.