+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projekt Rubikon

Klíčová slova: Projekt Rubikon, Rubikon, mmorpg, škola hrou

E-mail: groh@projekt-rubikon.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2010

Popis: Projekt Rubikon Hra propojuje několik oblastí: motivaci žáků, hodnocení žáků učiteli, zábavnou formou umožní přístup rodičům k výsledkům žáků, a poskytuje možnost společného působení rodiny a školy na etickou výchovu žáků. Především řešením řady životních situací umožní žáky vést k etickému jednání. Rubikon je první česká mmorpg počítačová hra, kterou mají děti v rozvrhu hodin.

Web: projekt-rubikon.eu/

Další související informace

jazykové pobyty

jazykovy pobyyt jazykovy kurz, jazykova skola – Jazykové pobyty se StudyGlobal - jazykové kurzy na kvalitních jazykových školách s minimem českých studentů. Naučte se cizí jazyk tam, kde se jím opravdu mluví. S námi se studium jazyků v zahraničí opravdu vyplatí!

Příprava na VŠE

Vysoká škola ekonomická v Praze, VŠE, příprava na – Internetové přípravné kurzy na přijímací zkoušky na Vysokou školu ekonomickou v Praze. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu, na scio testy, na Vysokou školu ekonomickou v Praze a k nové státní maturitní zkoušce.

Taneční škola Brouček

Taneční škola, Taneční škola Praha, Taneční kurzy – Taneční škola Brouček Praha patří mezi nejstarší a nejznámější taneční školy v České republice. Kurzy tance, které naše taneční škola ve městě Praha nabízí, vedou kvalifikovaní zkušení učitelé tance. Naše taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé), taneční kurzy pro dospělé a vysokoškoláky (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé).

Načítání trvalo 0.0962 sekund.