+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Projektové řízení

Klíčová slova: Ganttův diagram, úkoly, projektové řízení

E-mail: info@projektove.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2012

Popis: Společnost Railsformers s.r.o. pro Vás připravila flexibilní systém pro zadávání, sledování, správu a vyhodnocování úkolů. Snadná správa dokumentů, fóra u každého projektu, sledování časů a výkonnosti skrz více projektů.

Web: www.projektove.cz

Další související informace

eWay CRM pro MS Outlook

CRM, projektové řízení, informační systém – Informační systém (CRM, Project Portfolio Management) pro malé a střední firmy uvnitř MS Outlook. Sdílení informací ve firmě, evidence zákazníků, správa a řízení projektů, analýza informací a jejich reportování, kapacitní plánování, document management.

Skolacek.net

Školáček, školáček.net , program, mateřská školka – Školáček.net je internetový program navržený k usnadnění práce a zkvalitnění služeb v mateřských školkách. Nabízí nejenom přehledné vedení informací o dětech a jejich docházce, ale také celou řadu dalších funkcí.

INvydelek

Forum,výdělek na internetu,klikačky,surfy,scam – Fórum výdělku na internetu.Najdete zde klikačky,surfy i jiné způsoby výdělku.Dále zde ještě můžete, najít seznam Scamů(podvodných klikaček), nebo databázi stránek o výdělku na internetu či nabídky refbacků od ostatních uživatelů

Načítání trvalo 0.0803 sekund.