+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ProWP.cz, tvorba www

Klíčová slova: WordPress, ProWP.cz, webees, redakční systém

E-mail: katalogy@prowp.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervna 2012

Popis: WordPress je dnes nejpopulárnější redakční systém na celém Internetu a my s ním pracujeme už řadu let. Díky tomu pro vás můžeme vytvořit webové stránky na tomto systému na míru, dokážeme divy s pluginy a v případě potřeby vytvoříme i nový plugin.

Web: www.prowp.cz

Další související informace

WordPress kompletní český

WordPress, WP, WordPress.com, WPMU, WordPress MU – Stránky http://wpnavod.cz/ se snaží vytvořit první český kompletní manuál pro tvůrce stránek v redakčním systému WordPress, kapitoly se postupně zabývají instalací WP, používáním WordPressu, pluginů i grafických šablon. Nechybí ani popis WordPress.com a WordPress MU.

WWW stránky zdarma

www stránky zdarma, eshop zdarma, redakční systém – Webuje.Cz vám nabízí profesionální www stránky a eshop zdarma, které budou milovat lidé i vyhledávače. Vytvoření webu do minuty. Webové stránky a internetové obchody používají redakční systém. Díky jednoduché administraci si můžete sami zdarma aktualizovat váš web.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.