+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ProWP.cz, tvorba www

Klíčová slova: WordPress, ProWP.cz, webees, redakční systém

E-mail: katalogy@prowp.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervna 2012

Popis: WordPress je dnes nejpopulárnější redakční systém na celém Internetu a my s ním pracujeme už řadu let. Díky tomu pro vás můžeme vytvořit webové stránky na tomto systému na míru, dokážeme divy s pluginy a v případě potřeby vytvoříme i nový plugin.

Web: www.prowp.cz

Další související informace

Administrační systém

administrační systém, redakční systém, tvorba www – Systém pro administraci, se kterým je webdesign a tvorba www stránek přístupná i laikům. Administrační systém umožňuje aktualizace a úpravy www stránek. Zde si můžete administrační systém vyzkoušet. Snadná správa www stránek s administračním systémem.

Tvorba webových stránek

tvorba webových stránek, redakční systém – Vlastní redakční systém Easoo. Systém umožňuje dělat každému design na míru, klient si však může aktualizovat sám veškerá data, přidávat obrázky, nahrávat videa, přidávat podstránky v menu. Nabídka doplňkových služeb.

WordPress kompletní český

WordPress, WP, WordPress.com, WPMU, WordPress MU – Stránky http://wpnavod.cz/ se snaží vytvořit první český kompletní manuál pro tvůrce stránek v redakčním systému WordPress, kapitoly se postupně zabývají instalací WP, používáním WordPressu, pluginů i grafických šablon. Nechybí ani popis WordPress.com a WordPress MU.

Načítání trvalo 0.0936 sekund.