+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

První pozice na seznamu

Klíčová slova: prvni, pozice, seznam, google, web, seo

E-mail: cihelka@filmark.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2011

Popis: První pozice na seznamu a googlu pro Váš web. SEO, optimalizace webových stránek pro přední pozice ve vyhledávačích seznam a google. Výroba minisite webových stránek a prezentací s kvalitním html kódem.

Web: www.c-s-e-o.com

Další související informace

WPS.cz -Freehosting 300MB

webdesign, tvorba stránek, www, tvorba www, web – Nabízíme kompletní řešení pro vaše webové stránky. Tvorba webových stránek, registrace do katalogů a vyhledávačů, hosting, freehosting, prodej domén, server housing, grafické práce, atd.

Copywriter Jiří Krpeš

copywriter, copywriting, texty, psaní, web, www – Profesionální web copywriting neboli psaní textů pro internet s ohledem na použitelnost webu: firemní prezentace produktů a služeb, PR články a jiné reklamní texty. Odborná spolupráce s webdesignéry na návrhu a tvorbě www stránek: grafické rozložení textu na stránce, pojmenování odkazů a štítků, optimalizace textu na klíčová slova. Textový audit použitelnosti stávající webové stránky a příslušné poradenství v oboru.

Ze světa internetu

návod, YouTube, Google, Doodle, Seznam – Na webových stránkách Ze světa internetu najdete rady, návody, tipy a triky týkající se například vkládání videí YouTube do webových stránek, služeb Google a Seznam.cz. Nechybí ani články o svátečních lozích Google – tzv. Google Doodle.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.