+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PS4World.sk - herny serve

Klíčová slova: ps4, playstation 4, herny server, herne novinky

E-mail: registracia@ps4world.sk

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2013

Popis: herny server a herne novinky na konzolu Playstation 4. Vzdy cerstve novinky a informacie o najnovsich a najlepsich hrach. Recenzie hier, rady tipi triky, dojmi hrcov, sutaze, ankety, a omnoho viac najdete len u nas.

Web: www.ps4world.sk

Další související informace

Hry na PC, PSP, XBOX

hry na PC, PlayStation 2 a 3, XBOX, Sony PSP – Nabízíme hry na PC, PlayStation 2 a 3, XBOX, Sony PSP a Nitendo DS. Hry jsou přehledně členěny dle žánrů.Ke každé objednávce získáte 3% slevy na další nákup. Každý týden nové nabídky. Jednoduché a intuitivní nakupování, obsáhlé informace k jednotlivým hrám, screenshoty, videa.

Netradiční dárky

netradiční dárky, vánoční dárky, novinky – Unikátní kolekce manažerských dárků sestavená ze sortimentu světových módních návrhářů a věhlasných značek jakou jsou Balenciaga, Iceberg, Delta Italy, Sheaffer, Filofax a další, obsahuje široké spektrum dárků pro všední i sváteční příležitost. Bohatý výběr prestižních předmětů pro dámy i pány je koncipován tak, aby pokryl co nejširší oblast lidských činností a potřeb. Ať již se jedná o šperky, interiérové doplňky, kancelářské potřeby, luxusní pera či hedvábné šátky, vždy jsou na výběr předměty různých vzorů a v různých cenových kategoriích. Celá kolekce manažerských dárků je protkána pomyslnou nití nevšednosti, smyslnosti či jako je tomu v případě nabídky návrháře Akakura, kouzlem dávné historie a tradice. Přírodní materiály, kůže, kov, hedvábí či platina dávají předmětům punc jedinečnosti, pocit ocenění a harmonie. Pro podzimní sezónu byla celá kolekce rozšířena o prestižní pera italské manufaktury Delta Pen a kožený manažerský sortiment italské značky Markiaro. Dopřejte svým partnerům i sobě zasloužený luxus a nahlédněte do kolekce Lithness Luxury Gifts.

Hotel Na Zámečku - Praha

Praha, Praze, 10, 4, okolí, nedaleko, ubytování, h – Michael Hotels Prague nabízí 4hvězdičkové hotely pro ubytování v Praze a na Farmě Michael u slapské přehrady nedaleko Prahy. čtyřhvězdičkový Hotel Na Zámečku nabízí kromě ubytování také konferenční prostory.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.