+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psaní textu pro web

Klíčová slova: Copywriting, psaní textu pro web, copywritting, co

E-mail: info@psanitextuproweb.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2011

Popis: Psaní krátkých textů s publikací na internetu. Vhodné pro studenty, matky na mateřských nebo víkendová brigáda. Brigádu je možné vykonávat od 15 let. Překlad článku z CZ do SK a opačně.Brigáda pro studenty a matky na mateřských dovolených psaní textu pro web z vlastního počítače přes internet. Překlad článku z CZ do SK a opačně. Délka jednoho textu 800-1800 znaků. Velké množství poptávek od různých zadavatelů. Naše společnost ručí za vyplacení odměny za unikátní nezkopírovaný článek.

Web: www.psani-textu-pro-web.cz

Další související informace

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

Tvorba webových stránek

tvorba webových stránek,tvorba www, webdesign,seo – Active webdesign se specializuje na tvorbu webových stránek a webdesign. Zákazníkům poskytujeme komplexní řešení webových stránek na míru. Vytvoříme poutavé a přehledné webové stránky, které jsou snadno dohledatelné.

Tvorba textů, foto a webů

texty,copywriting,fotografie,foto,www stránky – Zaručujeme kvalitní copywriting - psaní textů, PR článků, reklamy, komerčních příloh. Naplníme weby kvalitním a smysluplným textem. Dokážeme psát odborné články pro webové přílohy. Pořídíme fotografie pro firmy a soukromé účely. Fotíme firemní produkty, rodiny, děti, svatby, děláme reportážní fotografie z různých odvětví lidské činnosti, zhotovíme podrobnou dokumentaci. Vytvoříme jednoduché www stránky, které si budete snadno obsluhovat sami. Doplníme je texty a fotografiemi. Uděláme snadné webové stránky na klíč.

Načítání trvalo 0.0781 sekund.