+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Public relations

Klíčová slova: Public relations, firmu, event, publicita, produkt

E-mail: info@publicrealtions.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2012

Popis: http://www.publicrealtions.cz/Public Relations je velice důležitým komunikačním prostředkem v dnešní konkurenční době. Principem Public Relations je udržování a budování dobrých vztahů s veřejností. Týká se to nejen zákazníků, ale především firem, které nám například dovážejí materiál.

Web: www.publicrealtions.cz/

Další související informace

Apriori public relations

PR, public relation, public relations, firemní akc – Specializujeme se na produktové a brand PR. Komunikace s novináři všech typů médií, příprava tiskových zpráv a analýza výstupů. Realizujeme tiskové konference, eventy, launch produktů, projekty na podporu prodeje.

public relation

public relation – Public relation - vztah s veřejností - volně překládán jako styk se zákazníky- je jednou z hlavních oblastí marketingových činností. U nás si můžete vložit PR článek, který V8m takový styk s veřejností zprostředkuje.

PR tip

PR, Public relations, články zdarma – PR tip je nový článkový projekt, který umožňuje zveřejňovat vaše články. Podmínkou je ovšem originalita a neduplicita textů. Vložení PR článku je zdarma. Schvalování se provádí každý den. Pr-tip.cz běží pod publikačním systémem WordPress.

Načítání trvalo 0.0870 sekund.