+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Public relations

Klíčová slova: Public relations, firmu, event, publicita, produkt

E-mail: info@publicrealtions.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2012

Popis: http://www.publicrealtions.cz/Public Relations je velice důležitým komunikačním prostředkem v dnešní konkurenční době. Principem Public Relations je udržování a budování dobrých vztahů s veřejností. Týká se to nejen zákazníků, ale především firem, které nám například dovážejí materiál.

Web: www.publicrealtions.cz/

Další související informace

Cadence

Informace ze světa marketingu a Public Relations – Zajímá Vás oblast marketingové komunikace? Hledáte informace na téma marketing, Public Relations, reklama, výzkum trhu, internetový marketing atd.? Navštivte server titulu Marketing Journal. www.m-journal.cz

Catering

catering, raut, event, kongresový catering – BONTÉ CLASS, s.r.o. je firma specializující se na catering, program a technické zabezpečení různých typů párty, večírků, firemních eventů, společenských a kulturních akcí v celé ČR. Dále provozuje restaurace v Pardubickém kraji.

PR tip

PR, Public relations, články zdarma – PR tip je nový článkový projekt, který umožňuje zveřejňovat vaše články. Podmínkou je ovšem originalita a neduplicita textů. Vložení PR článku je zdarma. Schvalování se provádí každý den. Pr-tip.cz běží pod publikačním systémem WordPress.

Načítání trvalo 0.0815 sekund.