+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Public relations

Klíčová slova: Public relations, firmu, event, publicita, produkt

E-mail: info@publicrealtions.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2012

Popis: http://www.publicrealtions.cz/Public Relations je velice důležitým komunikačním prostředkem v dnešní konkurenční době. Principem Public Relations je udržování a budování dobrých vztahů s veřejností. Týká se to nejen zákazníků, ale především firem, které nám například dovážejí materiál.

Web: www.publicrealtions.cz/

Další související informace

Aspen.pr

Pr, public relations, event marketing,aspen – Agentura aspen.pr zajišťuje public relations aktivity, event marketing, media relations, strategické a marketingové poradenství a produktovou komunikaci. Aspen zaštiťuje audit webu, social media, design a grafiku v rámci marketingových strategií. Samozřejmostí je dodržování etických standardů, kvalita a transparentnost.

Public relation

public relation – Víte co je to Public Relation? Víte, jak Vám pomohou PR články? Pokud nevíte, vyhledejte si informace na internetu a pak se vraťte a vložte si k nám Váš PR článek. Uvidíte, jak se zlepší Vaše pozice ve vyhledávačích.

public relation

public relation – Public relation - vztah s veřejností - volně překládán jako styk se zákazníky- je jednou z hlavních oblastí marketingových činností. U nás si můžete vložit PR článek, který V8m takový styk s veřejností zprostředkuje.

Načítání trvalo 3.4708 sekund.