+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Publicator

Klíčová slova: redakční systém, CMS

E-mail: info@peckadesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2007

Popis: Když spojíte zcela intuitivní a jednoduché ovládání a maximum funkcí, dostanete redakční systém PeckaDesign Publicator. Tento originální redakční systém je srdcem i mozkem všech našich projektů.

Web: www.peckadesign.cz/redakcni-system

Další související informace

Redakční systém ALTOS

publikační systém,CMS,redakční systém, modulární – Modulární publikační systém ALTOS (redakční systém, CMS) umožňuje jdnoduchou a intuitivní správu webu. Díky WYSIWYG editoru budou vaše stránky stále aktuální a tvorba nových stránek a úprava bude přes publikační systém ALTOS hračkou.

Systém AiPublisher

redakční systém, publikační systém – Komplexní a výkonný redakční systém, modulární řešení, plná uživatelská podpora. Veliké množství již hotových modulů. Tvorba webu bez znalostí programování z prostředí internetového prohlížeče i pro počítačové laiky.

Redakční systém DreamSoft

dream,sen,web,redakční systém,rs,cms,úprava webu – Vytvořené stránky můžete jednoduše spravovat díky našemu redačnímu sytému DreamSoft. Chcete si systém DreamSoft nezávazně vyzkoušet. Redakční systém DreamSoft je možné přizpůsobit jakémukoliv designu a struktuře webových stránek.

Načítání trvalo 0.2330 sekund.