+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PVZ WOT CLAN

Klíčová slova: WOT,PVZ,world of tanks, pratele ve zbrani, cz klan

E-mail: shark141@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2012

Popis: Jsme parta lidí která hraje hru world of tanks a náš clan se jmenuje PVZ přátelé ve Zbrani. Hrajeme CW,máme Teamspeak, děláme soutěže a nabíráme nové aktivní členy kteří mají rádí teamovou hru. podmínka min tier 6

Web: www.pvz.clan.su

Další související informace

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Webdesign Galla

webdesign, tvorba www – Webdesign Galla je skupina mladých specialistů zaměřujících se na webdesign, SEO optimalizaci a propagaci webových stránek na internetu. Našim cílem je vytvořit pro Vás špičkovou prezentaci na míru a to obvykle na principu dlouhodobé spolupráce. Nabízíme Vám www stránky s originálním a přehledným designem, optimalizované pro webové vyhledavače a nejpoužívanější internetové prohlížeče, registrované do základních katalogů a to vše za rozumnou cenu. Webové stránky vytváříme dle nejnovějších standardů s ohledem na jejich přístupnost a dostupnost. Prostudujte si naše stránky a získejte více informací o našich službách.

Načítání trvalo 0.0789 sekund.