+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

QIP download

Klíčová slova: QIP, ICQ, IM, komunikace, QIP 8070, QIP 8080, QIP

E-mail: informace@pcmark.info

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2008

Popis: Informační web o komunikačním programu QIP. Na tomto webu si můžete stáhnout i češtinu a skiny do QIPu. Také zde naleznete různé vývojové verze QIPu. QIP 8070, QIP 8080, novou verzi QIP Infium a skiny do těchto programů.

Web: www.qipuj.cz

Další související informace

Live Messenger

Live Messenger, ICQ, online komunikace, ke stažení – Hledáte náhradu za ICQ? Je tady Windows Live Messenger. Neoficiální stránky výborného online klienta. Live Messenger, ICQ, online komunikace, ke stažení, proč přejít z ICQLive Messenger, ICQ, online komunikace, ke stažení, proč přejít z ICQ

INSTALUJ.cz

NERO, ICQ, skype, qip, ad-aware, norton antivirus – Download katalog software a shareware, nabídka programů NOD32, Nero, ICQ, Skype či QIP, Norton Antivirus, DVDFab a mnoho dalších od nejpopulářnějších až po ty málo známe ale užitečné programy které jsou nezbytné pro Váš počítač a komfort.

Jiří Ryšánek / Rychi - po

rychi,grafik,fotograf,jiri,rysanek,gee,motion,pics – Osobní portfólio Jiřího Ryšánka. Ahoj, na mém portfóliu naleznete to nejlepší z mojí dosavadní práce v oborech: web grafika, počítačová grafika, fotografie a video. Mimochodem, všicni mi říkají Rychi.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.