+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

QIP download

Klíčová slova: QIP, ICQ, IM, komunikace, QIP 8070, QIP 8080, QIP

E-mail: informace@pcmark.info

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2008

Popis: Informační web o komunikačním programu QIP. Na tomto webu si můžete stáhnout i češtinu a skiny do QIPu. Také zde naleznete různé vývojové verze QIPu. QIP 8070, QIP 8080, novou verzi QIP Infium a skiny do těchto programů.

Web: www.qipuj.cz

Další související informace

HACK server Gamesik

hack, icq, email, e-mail, gamesik, www, brutus – Na stránce najdete různé užitečné věci týkající se hackingu. Jak hacknout icq, jak hacknout e-mail, nějakou www stránku... a mnoho dalších věcí souvisejících s tímto tématem!!! No tak jen klikni a můžeš se stát hackerem. Stránka je věnována hlavně nováčkům v tomto oboru.

Icq-online

icq, chatovací programy, komunikace, klienti, apli – Licq je svobodný software-klon originálního ICQ klienta. Licq běží na Linuxu a jiných Unix systémech. Nejnovější verze podporují ICQ/AIM a MSN.Licq má mnoho vlastností, je například schopen zakódovat zprávu za použití SSL při komunikaci s kontaktem, který používá Licq, mICQ nebo SIM.

INvydelek

Forum,výdělek na internetu,klikačky,surfy,scam – Fórum výdělku na internetu.Najdete zde klikačky,surfy i jiné způsoby výdělku.Dále zde ještě můžete, najít seznam Scamů(podvodných klikaček), nebo databázi stránek o výdělku na internetu či nabídky refbacků od ostatních uživatelů

Načítání trvalo 0.2508 sekund.