+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Software-download

Klíčová slova: software, stahování, instalace, vyhledávání, index

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2010

Popis: Správce stahování je počítačový program sloužící ke stahování souborů z internetu. Správce stahování vznikl v době potřeby spolehlivého stažení větších souborů, zvláště v situaci kdy hrozilo jeho přerušení z důvodu nespolehlivosti internetového připojení nebo nespolehlivosti konexe na webový server.

Web: www.software-download.biz

Další související informace

iMETRIK

imetrik,GPS,GSM,satelitní vyhledávání, monitorován – iMETRIK - zařízení pro monitorování vozidel s pevně zabudovaným GPS/GSM bez paušálních měsíčních poplatků. Naše řešení je kombinací bezdrátového zařízení začleněného do operačních systémů, webových aplikací a bezdrátové přenosové brány, což umožňuje přímé spojení zákazníka se svým majetkem po celém světě.

Mailkit Email marketing, newslettery

email marketing, newsletter, mailing software, hro – Mailkit vám nabízí komfortní rozesílání newsletterů a efektivní organizaci vaší internetové marketingové kampaně.

Text message

Bulk, sms, sending, software, create, send – Free bulk sms software is capable to send text for free in simple mouse clicks for different personal and business use.Free bulk sms software is capable to send text free to mobile numbers without having any internet connection. Free bulk sms software helpful in Sending text messages to mobiles and store them in different file formats for future usage.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.