+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Software pro advokátní a právní kancelář

Klíčová slova: advokátní kancelář, advokátní kanceláře,

E-mail: acta@aipsafe.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Systém pro advokátní kanceláře. Správa dokumentů a kauz pro advokátní praxi. Software pro advokátní kancelář Acta Safe. Bezpapírová advokátní kancelář - systém pro ukládání dokumentům ke kauzám, hlídání termínů, upozornění do MS Outlook. Generování faktur podle číselné řady z knihy vydaných faktur. Informační systém pro právní a advokátní kanceláře Acta Safe, který eviduje kauzy jako zakázky. Ke kauze je možné nominovat pracovní / projektový tým a prostřednictvím systému pro správu dokumentů v advokátní kanceláři pracovní tým řídit. Acta Safe - Software pro advokátní kanceláře, správa dokumentů a kauz pro právní kancelář. Správa kauz, hlídání termínů a automatické generování faktur (kniha vydaných faktur). Dokumenty on-line okamžitě, kdykoliv po ruce.

Web: www.actasafe.cz

Další související informace

Klára Samková-Veselá

advokátní kancelář, právní služby – ancelář staví svůj přístup k případům ze všech oblastí práva na obhajobě lidských práv. Ta totiž považujeme za integrální součást všech případů, včetně na příklad případů obchodních.

Mgr. Michal Gottwald

právo, advokátní kancelář, právník, advokát, pomoc – Naše advokátní kancelář poskytuje zejména právní služby z oblasti práva trestního, občanského, obchodního, katastrálního, autorského a průmyslového, pracovního a rodinného, jakož i správního a ústavního.

Císař Kohoutek Nesvadba

advokátní kancelář, advokát, právní služby – Naše advokátní kancelář sídlící v centru Ústí nad Labem je připravena poskytnout našim klientům právní služby zejména v oblasti práva obchodního, trestního, občanského a rodinného.Advokátní kancelář Císař & Kohoutek & Nesvadba je v současnosti počtem právníků největší advokátní kanceláří v Ústí nad Labem a jednou z největších v Ústeckém kraji. Vznikla spojením 3 samostatných advokátních kanceláří JUDr. Jiřího Císaře, Mgr. Tomáše Kohoutka MBA,a Mgr. Františka Nesvadby, s cílem poskytovat klientům komplexní právní služby a zároveň těžit ze specializace jednotlivých partnerů advokátní kanceláře.

Načítání trvalo 2.5035 sekund.