+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Software pro advokátní a právní kancelář

Klíčová slova: advokátní kancelář, advokátní kanceláře,

E-mail: acta@aipsafe.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Systém pro advokátní kanceláře. Správa dokumentů a kauz pro advokátní praxi. Software pro advokátní kancelář Acta Safe. Bezpapírová advokátní kancelář - systém pro ukládání dokumentům ke kauzám, hlídání termínů, upozornění do MS Outlook. Generování faktur podle číselné řady z knihy vydaných faktur. Informační systém pro právní a advokátní kanceláře Acta Safe, který eviduje kauzy jako zakázky. Ke kauze je možné nominovat pracovní / projektový tým a prostřednictvím systému pro správu dokumentů v advokátní kanceláři pracovní tým řídit. Acta Safe - Software pro advokátní kanceláře, správa dokumentů a kauz pro právní kancelář. Správa kauz, hlídání termínů a automatické generování faktur (kniha vydaných faktur). Dokumenty on-line okamžitě, kdykoliv po ruce.

Web: www.actasafe.cz

Další související informace

Advokátní kancelář

advokátní kancelář, advokáti, právníci – Advokátní kancelář Miketa a partneři v Ostravě. Komplexní služby v oblasti práva a právního poradenství. Všichni právníci Advokátní kanceláře Miketa a partneři neustále dbají o zvyšování své odborné úrovně a mohou Vám tak vždy operativně nabídnout a poskytnout právní pomoc, kterou právě potřebujete, a to na velmi vysoké úrovni a s odpovídajícím zajištěním.

Advokátní kancelář Praha

advokátní kancelář praha, rodinné právo, pracovní – Grubner legal je advokátní kancelář, která působí v České republice od roku 1994. Svým klientům poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na obchodní, občanské, trestní, správní a autorské právo, zakládání společností a převody nemovitostí.

Pronájem kanceláří

kancelář, kanceláře, pronájem, kanceláří – Pronájem kanceláří v Praze a po celé ČR. Realitní inzerce zdarma pro všechny! Kancelářské prostory, virtuální kanceláře a zařízené kanceláře k pronájmu. .

Načítání trvalo 0.0602 sekund.