+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Software pro advokátní a právní kancelář

Klíčová slova: advokátní kancelář, advokátní kanceláře,

E-mail: acta@aipsafe.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Systém pro advokátní kanceláře. Správa dokumentů a kauz pro advokátní praxi. Software pro advokátní kancelář Acta Safe. Bezpapírová advokátní kancelář - systém pro ukládání dokumentům ke kauzám, hlídání termínů, upozornění do MS Outlook. Generování faktur podle číselné řady z knihy vydaných faktur. Informační systém pro právní a advokátní kanceláře Acta Safe, který eviduje kauzy jako zakázky. Ke kauze je možné nominovat pracovní / projektový tým a prostřednictvím systému pro správu dokumentů v advokátní kanceláři pracovní tým řídit. Acta Safe - Software pro advokátní kanceláře, správa dokumentů a kauz pro právní kancelář. Správa kauz, hlídání termínů a automatické generování faktur (kniha vydaných faktur). Dokumenty on-line okamžitě, kdykoliv po ruce.

Web: www.actasafe.cz

Další související informace

Mgr. Michal Gottwald

právo, advokátní kancelář, právník, advokát, pomoc – Naše advokátní kancelář poskytuje zejména právní služby z oblasti práva trestního, občanského, obchodního, katastrálního, autorského a průmyslového, pracovního a rodinného, jakož i správního a ústavního.

Advokátní kancelář

advokátní kancelář, advokát, advokátka, právník – Advokátní kancelář Šubrtová Sršňová - Zajistíme kompletní právnický servis. Zabýváme se trestním, rodinným i občanským právem. Dále také nabídneme spolupráci v oblastech obchodního a pracovního práva a další služby.

JUDr. Jaroslav Vansa, samostatný advokát Praha

advokátní kancelář, advokát, právník, Praha – Advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti obchodního práva, civilního procesního práva, finančního práva - zejména práva cenných papírů.

Načítání trvalo 0.0758 sekund.