+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

WAV formát

Klíčová slova: wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s

E-mail: naetoo@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2011

Popis: Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Web: wav.name

Další související informace

LiteCom

firma v krizi, pomoc s krizí, pomoc v krizi – Ze ztrátových, neprosperujících a krachujících firem děláme firmy produktivní, ziskové a rozrůstající se a tím zajišťujeme jejich dlouhodobé přežití. Majitelům firem zvyšujeme autoritu, důležitost a dáváme jim dostatek času pro jejich rodinu, koníčky, osobní zájmy a také klidné spaní.

Stahování z Rapidshare.co

Stahování, filmy, seriály, data, aplikace, hudba, – Také Vás nebaví mít desítky premium účtů (uloz.to, rapidshare.com, hellshare.cz ...) pro stahování? Rádi byste stahovali vše pohodlně z jednoho místa? Potom právě pro Vás tu je Superload.cz. Stahování z Rapidshare.com, uloz.to a mnoho dalších share serverů - SuperLoad.cz

Truhlářství Karel Hoznour

truhlářství, nábytek na míru, kuchyně, vestavěné s – Truhlářství Karel Hoznour - rodinná firma zabývající se výrobou nábytku na míru včetně montáže i doplňkových řemeslných služeb. Dodává kuchyně, vestavěné skříně, nábytek pro dětské pokoje, ložnice i kancelářský nábytek na míru.

Načítání trvalo 3.2101 sekund.