+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

WAV formát

Klíčová slova: wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s

E-mail: naetoo@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2011

Popis: Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Web: wav.name

Další související informace

Vyhledávač MP3 ke stažení

hudba, mp3, stahuj, stažení, zdarma, zabava, web – Vyhledávač MP3 zdarma s nejlepšími výsledky. Diskuze o MP3. Hledáme na velkém množství serverů na internetu. Stále vyvíjíme a vylepšujeme algoritmy pro zlepšení výsledků vyhledávání. Hledejte mp3 u nás

Hudební skupina Velvet

hudba, hudební, skupina, živá, svatba, Velvet – Hrajeme k tanci i poslechu pro každou příležitost. Náš repertoár zahrnuje pop, rock, evergreeny, disco, plesové skladby od českých i zahraničních interpretů. Máme dlouhodobé zkušenosti s vystupováním na soukromých i veřejných akcích v rámci ČR i zahraničí (Rakousko, Německo). Vlastníme kvalitní, výkonnou hudební aparaturu a osvětlení.

Prsteny, šperky - Vymazle

prsteny, šperky, s perlou, swarovski – Vymazlena.cz je originální internetový obchod prodávající prsten, náušnice, přívěsky a další šperky. Specializujeme se na výrobky osázené vysoce kvalitními krystaly zahraniční výroby. Máme doplňkový sortiment dárkových krabiček a šperkovnic.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.