+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Webové prohlížeče

Klíčová slova: prohlížeče,browsers,WWW

E-mail: weboveprohlizece@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2011

Popis: Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

Web: www.weboveprohlizece.ic.cz

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Šicí stroje

šicí stroje, šicí stroj, šicí, stroj, šicí stroje – Česká značka pro šicí stroje, doplňky a příšlušenství pro šicí stroje Lada. Šicí stroje Lada jsou českou značkou s tradicí více než 90 let, kterou zná mnoho generací. Osvědčená kvalita a prodloužená záruka.

Dovoz aut

dovoz aut, prodej aut, sportovní auta, porsche – Dovoz aut, prodej aut, sportovní auta. Porsche, Mitsubishi, Subaru, BMW. Soukromá inzerce zdarma. Dovoz aut ze zahraničí se specializací na značky Porsche 911, Mitsubishi Evo, Lancie Delta Evo a Subaru Sti.

Načítání trvalo 0.0963 sekund.