+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Airedale Terrier - Family

Klíčová slova: airedale terrier, erdel terrier, family citas

E-mail: family.citas@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2010

Popis: Chov a výcvik airedale terrierů je koníčkem celé naší rodiny. Odchovali jsme skoro dvě desítky vrhů. Naši psi jsou úspěšní ve výcviku i na výstavách. Všem štěňatům z našich vrhů zajišťujeme úpravu srsti a můžeme je přípravit na výstavy.

Web: www.familycitas.cz

Další související informace

Family Penzion Olga

Family Penzion Olga, penzion, ubytovani – Penzion Olga nabízí 5 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmán, ubytujeme samozřejmě též jednotlivce.<p. Poskytujueme příjemné ubytování se snídaní, kterou Vám rádi připravíme v jídelně, parkování na pozemku penzionu a možnost grilování na naší zahradě. Pro děti možnost vyžití na dětském hřišti. Hostům penzionu nabízíme zapůjčení kol.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky v&#236;nované osmibitové herní legend&#236; Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky ozna&#232;ovaný jako Speccy, je 8bitový domácí po&#232;íta&#232;, p&#249;vodn&#236; vyráb&#236;ný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozd&#236;ji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úsp&#236;šný, že se ve sv&#236;t&#236; za&#232;aly vyráb&#236;t jeho klony - v bývalém &#200;eskoslovensku to byly po&#232;íta&#232;e Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.