+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ajurvédská kosmetika Elia

Klíčová slova: a kosmetika, prirodni kosmetika, babor, bio kosmet

E-mail: reklama@biooo.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2013

Popis: Eliah Sahil jsou nejen práškové produkty pro péči o pleť a celé tělo, které jsou sestavené podle ajurvédských receptur. Základem těchto produktů je účinná kombinace vzácných bylin, rostlinných extraktů a léčivé himalájské soli. A v čem je tak výjimečná?

Web: www.eliah-sahil.cz

Další související informace

Kosmetika z mrtvého moře

kosmetika, kosmetika z mrtvého moře, přírodní – Přírodní kosmetika z minerálů mrtvého moře je vhodná pro všechny druhy pleti, pro léčbu akné a jiných problémů kůže či pleti. Přírodní kosmetika z mrtvého moře omlazuje a vyživuje pleť. Bahenní zábaly či bambucké máslo mají léčivé účinky, dokáží omladit Vaši pleť, zbavit Vás vrásek či akné. Nabízíme přírodní značkovou kosmetiku z mrtvého moře, sadu na úpravu nehtů, mýdla šampóny, bahenní masky a spoustu dalších přírodních produktů.

Kosmetika Mrtvé moře

přírodní kosmetika, mrtvé moře, mrtve more – Přírodní kosmetika z Mrtvého moře Natural Beauty Arad (Izrael), kterou nabízí e-shop Kosmetika Mrtvé moře, ideálně spojuje minerály, sůl z Mrtvého moře, bohaté extrakty z mořské řasy Dunaliella Algae, vitamíny a další biologicky vyvinuté ingredience.

Přírodní kosmetika - Spa

přírodní kosmetika, spa, fiji, reniu, manaia – Přirodní kosmetika Spa, přirodní kosmetika z tichomořského ráje. Chceme i Vám poskytnout exotiku jihotichomořského souostroví Fiji, přiblíží je řada přírodní kosmetiky Reniu, Pure Fiji a Mana’ia.

Načítání trvalo 0.0817 sekund.