+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akvarijní písky od českého výrobce

Klíčová slova: akvarijní písek, dekorační písek, barevný písek

E-mail: akvarijnipisky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2013

Popis: Akvarijní písky od Delap, s. r. o jsou nejvyšší kvality a pochází z české výroby. Nabízíme barevné a dekorační písky nejen do akvárií a terárií. Naše křemičité písky se hodí i jako dekorace či k různým ozdobným účelům.

Web: www.akvarijnipisky.cz

Další související informace

Hotel OTAVARENA

hotel, ubytování, penzion, písek, otavarena – OtavArena se nachází v klidném prostředí městského sportovního areálu. Je umístněn jen několik stovek metrů od centra města v klidové zóně s ideálními pěšími a cyklistickými trasami. Vhodný jak pro sportovní soustředění a semináře tak i pro rodinou rekreaci. Ubytování ve dvaceti dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, sat, telefonem a sociálním zařízením.V objektu se nachází restaurace.

Vše pro dětská hřiště

dětské hřiště, písek, pískoviště, skluzavka, – Vyčarujte svým dětem úsměv na tváři pomocí našich dětských hřišť! Nabízíme dětské dřevěné hřiště z kvalitních materiálů, ale také písek do pískovišť, houpačky a skluzavky pro děti. Zasíláme kompletní montážní krabici, včetně manuálu, dle kterého spolehlivě hřiště složíte!

chytrypisek.cz

chytry pisek, kinetický písek, kinetic sand, – E- shop zaměřený na prodej kinetického ( kinetic sand) a magického ( Zaubersand) písku. Písek je vhodný : na hraní pro děti, fyzioterapeutickou činnost- rozvoj jemné motoriky, výtvarnou činnost,kreativní a mnoho dalších činností ...

Načítání trvalo 3.0458 sekund.