+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akvarijní písky od českého výrobce

Klíčová slova: akvarijní písek, dekorační písek, barevný písek

E-mail: akvarijnipisky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2013

Popis: Akvarijní písky od Delap, s. r. o jsou nejvyšší kvality a pochází z české výroby. Nabízíme barevné a dekorační písky nejen do akvárií a terárií. Naše křemičité písky se hodí i jako dekorace či k různým ozdobným účelům.

Web: www.akvarijnipisky.cz

Další související informace

Hotel OTAVARENA

hotel, ubytování, penzion, písek, otavarena – OtavArena se nachází v klidném prostředí městského sportovního areálu. Je umístněn jen několik stovek metrů od centra města v klidové zóně s ideálními pěšími a cyklistickými trasami. Vhodný jak pro sportovní soustředění a semináře tak i pro rodinou rekreaci. Ubytování ve dvaceti dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, sat, telefonem a sociálním zařízením.V objektu se nachází restaurace.

Peaceegg

Frisbee, Ultimate, Sport, Písek, Peaceegg – Od kelímků k titulu halových vicemistrů. Tak by se dala stručně charakterizovat raketová kariéra píseckého týmu pod vedením Marka Máry Holického. Obdivuhodné úsilí vkládají hráči jak do trénování, tak do organizace kvalifikačního turnaje Spring Spirit.

Pískovna Dolany

pískovna, pískovna Dolany, písek, kameny, štěrk – Společnost realma-pískovna dolany s.r.o. vám nabízí kamenivo, písek a kačírek. Nabídka je určena pro velké firmy i drobné odběratele. V případě potřeby jsme schopni zajistit také dopravu na místo určení. Nakupujte za výhodné ceny.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.