+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bachova terapie

Klíčová slova: bachovi esence, esence kosmetika, bachova terapie

E-mail: reklama@biooo.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2013

Popis: Nalezněte svou vnitřní rovnováhu za pomocí komplexu 38 květových esencí a podpůrné Rescue terapie. Tu nejlepší péči o Vaši duši můžete navíc podpořit i díky BIO kosmetice či parfémům, které jsou rovněž založeny na poznatcích od Dr. Bacha.

Web: www.bachova-terapie.cz

Další související informace

Psychologické poradenství

terapie pomoc psychoterapie individualni – Jsem klinická psycholožka zabývající se individuální, rodinnou a párovou terapii, rodinným a výchovným poradenstvím a prací s dětmi. Ve své práci vycházím ze vzdělání a dlouhodobé a neustálé odborné kvalifikace, kterou ve své práci považuji za nevyhnutelnou.Své profesionální zkušenosti rozvíjím dále ve skupinových a individuálních supervizích.

Oriflame kosmetika

kosmetika, oriflame, parfémy, přírodní, – Registrujeme nové kosmetické poradce z celé ČR. Zde najdete stále aktuální katalog Oriflame.cz. Po registraci nakupujete kosmetiku Oriflame.cz o 23 % levněji. Registrace Vás nezavazuje k pravidelným odběrům.

Perfektní vzhled

kosmetika, vzhled, image – Vzhled každého člověka je hodně diskutovaný a mnozí lidé jsou ochotni pro to, aby skvěle vypadali, udělat naprosté maximum. Je nezbytné zmínit se o tom, že nedílnou součástí vzhledu každého z nás jsou i doplňky, které nějakým způsobem upravují tvář člověka. V první řadě jsou to brýle. Vizáž kohokoli je brýlemi do značné míry změněna.

Načítání trvalo 0.0517 sekund.