+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bachova terapie

Klíčová slova: bachovi esence, esence kosmetika, bachova terapie

E-mail: reklama@biooo.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2013

Popis: Nalezněte svou vnitřní rovnováhu za pomocí komplexu 38 květových esencí a podpůrné Rescue terapie. Tu nejlepší péči o Vaši duši můžete navíc podpořit i díky BIO kosmetice či parfémům, které jsou rovněž založeny na poznatcích od Dr. Bacha.

Web: www.bachova-terapie.cz

Další související informace

Salon Petra Benešová

kadeřnictví, kosmetika, masáže, účesy, výčesy – Chcete-li do kadeřnictví v Hradci Králové, neváhejte ani okamžik. Skvělý poměr mezi kvalitou a cenou, to vše navíc s velmi kvalitními přípravky Revlon Professional. Salon Petra Benešová však nenabízí jen kadeřnictví, vybírat můžete se široké nabídky služeb. Objednejte se na kosmetiku, kde je samozřejmostí rada, co s Vaší pletí. Hýčkat se můžete nechat na masážích. V příjemném prostředí Vám nabídneme klasickou masáž, masáž lávovými kameny nebo reflexní masáže. To vše v Nerudově ulici v centru Hradce Králové, nedaleko Ulrichova náměstí. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika, biokosmetika, biotherm, vichy – Přírodní kosmetika nabízí svým spotřebitelům jistotu, že při její výrobě byla splněna určitá kritéria - všechny rostlinné látky obsažené v kosmetice musí mít původ v ekologickém zemědělství a výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Salon Matrix - účesy

Prodlužování vlasů, manikůra, kosmetika, masáže – Salon Matrix České Budějovice záruka těch nejmodernějších účesů podle aktuálních trendů. Prodlužování vlasů, manikůra, kosmetika, masáže, rekvalifikační kurzy. Salon Matrix - účesy, masáže, kurzy. Prodlužování vlasů, manikůra, kosmetika, masáže, rekvalifikační kurzy

Načítání trvalo 0.0791 sekund.