+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bengálská kočka

Klíčová slova: Bengálská kočka Rakovník prodej koťat

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2008

Popis: Chovná stanice Bengálských koček - Rakovník. Popis plemena, fotogalerie našich koček. Nabízíme koťata k prodeji. Standart plemene dle FIFE, fotokopie rodokmenů.

Web: www.bengalskakocka.cz

Další související informace

Pronájmy projektorů

projekce projektory prodej pronájem – Chystáte akci a chcete ji zatraktivnit velkoplošnou projekcí? Naše přístroje jsou schopny zajistit perfektní obraz i zvuk ve vnitřních i venkovních prostorech. Podpoříme prezentaci Vaší společnosti na výstavách i společenských akcích.Máme zkušenosti s řadou módních přehlídek,firemních prezentací,představení nových produktů a výstav.Jsme připraveni zajistit kompletní dodávku zařízení: datavideoprojektorů, projekčních pláten, plazmových zobrazovačů, ozvučení i osvětlení. Naši technici zajistí dodávku i instalaci techniky a zaškolení obsluhy. Možná je samozřejmě i přítomnost technika v průběhu celé akce. Cenu pronájmu vytvoříme dle Vašich individuálních požadavků.

prodej hraček

prodej hračky, stolní hry, stavebnice, hry PS3, – Prodej hraček, her, stavebnic - hračky pro nejmenší, hračky pro děvčata - panenky,kočárky, pro kluky-autíčka motorky, hračky do vody, do vany, na písek, na zahradu, hry pro zábavu i poučení, prodej her PS3.

Wine Food Market

Vína, prodej vína, těstoviny, olej, káva – Wine Food Market dováží přímo od lokálních výrobců vysoce kvalitní italská vína a potraviny, jako jsou těstoviny, oleje, káva, čaje, sýry, lanýžové produkty a další. Wine food market vychází z letitých zkušeností své mateřské firmy Buy Direct.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.