+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boilies Carp Inferno

Klíčová slova: Boilies kapr amino dipy, pelety, rybářské nástrahy

E-mail: info@carpinferno.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2009

Popis: Rybářské nástrahy a návnady pro lov trofejních kaprů. Vyrábíme boilies hotovky, boilies krmné, boilies sety, amino dipy a pelety. Osvědčené boilies s vysokými aktivními účinky. Kvalitní české nástrahy a návnady. Kompletní sortiment najdete v e-katalogu.

Web: www.boilies-carpinferno.cz

Další související informace

Rybařské potřeby

Rybářské potřeby,navijáky,pruty,podběráky,silony.. – Provozujeme kamennou rybářskou prodejnu ve Veselí nad Moravou i e shop. Nabízíme:rybářské potřeby,navijáky,pruty,podběráky,rybářské vlasce,vláčecí nástrahy, feeder,šňůry,pletenky,krmení,vnadící směsi.

Rybářské potřeby

Rybářské potřeby – Rybářské potřeby pro rybaření a rybolov . Výroba a prodej návnad pro rybaření : rohlíkové boilies , boilies , rybí olej , boilies mixi , partikl , extrudované suroviny , proteiny , krmítkové směsi , betain , glm , tygří ořech .

Rybářské potřeby a vybavení

rybářské potřeby, vybavení, hobby, navijáky, pruty – Rybářské potřeby IKA pro Vás, kteří jste propadli kouzlu rybařiny, připravily širokou nabídku rybářských potřeb od všech známých výrobců a pro všechny typy rybářů. Podívejte se a nakupujte.

Načítání trvalo 3.3495 sekund.