+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boj o přežití

Klíčová slova: boj o přežití,ultimate survival,man vs. wild

E-mail: registrace@bojopreziti.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Bear Grylls sloužil u britských SAS, zdolal nejvyšší horu světa a přešel zamrzlý oceán Arktidy. Je průvodcem seriálem Boj o Přežití. Spolu s televizním týmem se vydáva do nejnehostinějších končin světa, aby divákům ukázal jak tam lze přežít pouze s pomocí nože, křesadla a láhve na vodu. Bear Grylls názorně ukazuje co vše lze sníst (od červů, pavouků a škorpiónů po vzdechlinu) i jak to ulovit či nalézt. Dále předvádí jak se sám dostat z bažiny, z ledové řeky, z jezera když se prolomí led. Kde najít vodu, „nocleh“, jak rozdělat oheň. Seriál o tom jak přežít a vrátit se zpět domů. Zatím je natočeno 6 serií (i s českým dabingem) a nové díly pořád vycházejí.

Web: www.bojopreziti.cz

Další související informace

Pošli SMS a vyhraj

sms soutěž, sms mania, soutěž o ceny, sms výhra – Soutěžte s námi a vyhrajte za jedinou SMS hodnotnou cenu. O výherci rozhoduje pořadí příchozí SMS. Počet odeslaných SMS není omezený, záleží jen na Vás, jak moc chcete vyhrát. Možnost využít virtuální SMS. Nabízíme také affiliate program.

Our Future - magazín o te

Our Future - magazín o tetování – Nevíte jaké přesné tétování zrovna frčí? Představujeme Vám Our Future - magazín o tetování. Zde naleznete mnoho zajímavých návrhů na jednoduchá tetování, ale i složité a krásné kompozice. Nevíte jaké přesné tétování zrovna frčí? Představujeme Vám Our Future - magazín o tetování. Zde naleznete mnoho zajímavých návrhů na jednoduchá tetování, ale i složité a krásné kompozice.

Péče o pleť Espina

péče o pleť – Pravidelná a kvalitní péče o pleť je důležitá. V našem e-shopu naleznete veškeré produkty pro dokonalou péči o Vaši pleť. Objednejte si ověřené kvalitní výrobky pro péči o pleť a buďte krásnější již za jeden den.

Načítání trvalo 0.0810 sekund.