+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boj o přežití

Klíčová slova: boj o přežití,ultimate survival,man vs. wild

E-mail: registrace@bojopreziti.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Bear Grylls sloužil u britských SAS, zdolal nejvyšší horu světa a přešel zamrzlý oceán Arktidy. Je průvodcem seriálem Boj o Přežití. Spolu s televizním týmem se vydáva do nejnehostinějších končin světa, aby divákům ukázal jak tam lze přežít pouze s pomocí nože, křesadla a láhve na vodu. Bear Grylls názorně ukazuje co vše lze sníst (od červů, pavouků a škorpiónů po vzdechlinu) i jak to ulovit či nalézt. Dále předvádí jak se sám dostat z bažiny, z ledové řeky, z jezera když se prolomí led. Kde najít vodu, „nocleh“, jak rozdělat oheň. Seriál o tom jak přežít a vrátit se zpět domů. Zatím je natočeno 6 serií (i s českým dabingem) a nové díly pořád vycházejí.

Web: www.bojopreziti.cz

Další související informace

Péče o vlasy

prodloužení vlasů,péče o vlasy,clip-in – Stále populárnější úpravou vlasů se stává prodloužení vlasů. Obliba této úpravy roste také proto, že dnes je díky metodě clip in velmi snadné aplikovat prodloužení vlasů.Spousta bylinek dokáže Vašim vlasům dodat na kvalitě víc, než koupené produkty z drogerie. Určitě víte, že na zesvětlení blond vlasů se používá heřmánek, který zároveň vlasům dodává lesk. Stejně tak je známá kopřiva a list břízy.

oddlužení-online

nebankovní americká hypotéka, bez registů, úvěr, o – Expresní vyřízení nebankovní hypotéky či zpětného leasingu. Pomoc při předlužení, exekuci a dražbě. Celá žádost se dá vyřídit online bez poplatků. Expresní vyřízení nebankovní hypotéky či zpětného leasingu. Pomoc při předlužení, exekuci a dražbě. Celá žádost se dá vyřídit online bez poplatků.

Online hra nové generace ZAKYN

online hra, Zakyn.com hra o ceny – V novodobej online hre zakyn ide o to že si vyberiete stranu a to buď teroristov alebo vojakov a navzájom medzi sebou bojujete. Okrem toho si ešte vyberiete či chcete byť podnikateľ , lekár alebo zabijak.

Načítání trvalo 2.8094 sekund.