+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boj o přežití

Klíčová slova: boj o přežití,ultimate survival,man vs. wild

E-mail: registrace@bojopreziti.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Bear Grylls sloužil u britských SAS, zdolal nejvyšší horu světa a přešel zamrzlý oceán Arktidy. Je průvodcem seriálem Boj o Přežití. Spolu s televizním týmem se vydáva do nejnehostinějších končin světa, aby divákům ukázal jak tam lze přežít pouze s pomocí nože, křesadla a láhve na vodu. Bear Grylls názorně ukazuje co vše lze sníst (od červů, pavouků a škorpiónů po vzdechlinu) i jak to ulovit či nalézt. Dále předvádí jak se sám dostat z bažiny, z ledové řeky, z jezera když se prolomí led. Kde najít vodu, „nocleh“, jak rozdělat oheň. Seriál o tom jak přežít a vrátit se zpět domů. Zatím je natočeno 6 serií (i s českým dabingem) a nové díly pořád vycházejí.

Web: www.bojopreziti.cz

Další související informace

Víkendové pobyty pro všec

víkend, fajnvikend, kam o víkendu, víkendový pobyt – Portál Fajnvikend.cz se zabývá prodejem víkendových pobytů v ČR i v zahraničí se zaměřením na romantiku a wellness, rodinné víkendy, golfové a sportovní víkendy a gurmánské víkendy. Nabízíme víkendy pro dva, rodiče s dětmi i pro nezadané a také pro sportovní fanoušky.

Buď svůdná - clip-in

dlouhé clip-in vlasy, jak pečovat o clip-in, REMY – Náš e-shop nabízí velký výběr clip-in vlasů. Najdete zde nejrůznější délky i odstíny. Dále pak rady,jak pečovat o clip-in a co je vlastně námi nabízená kvalita REMY. Staňte se výjimečná díky krásným dlouhým vlasům.

Načítání trvalo 3.6459 sekund.