+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bouřky- Počasí - Výstrahy

Klíčová slova: Bouřky,Počasí,Výstrahy,Příroda,Podnebí,Storms

E-mail: Robes.M@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2008

Popis: Stránky o konvektivních jevech jako jsou bouřky, tornáda apod. Amatérské předpovědi počasí. Různé odkazy na zajímavé stránky. Diskuze. Fotografie a videa. Odpovědi na časté otázky. Přijďte se podívat a uvidíte.

Web: www.bourky-pocasi-vystrahy.websnadno.cz

Další související informace

Pes - priateľ človeka

pes, plemená, plemenitba, výcvik, granule – Starajte sa o svojho psa aj s našou pomocou lebo my rozumieme psom, ich potrebám a vieme, čo naši psi potrebujú pre zdravý a šťastný život. Komplexné informácie o psoch, plemenách a chove nájdete len u nás.

Stříhání psů v Praze

Stříhání psů v Praze,trimování,vyčesávání srsti – Nabízím kompletní úpravu srsti pejsků všech plemen včetně kříženců. Stříhání, trimování, koupání, fénování a související služby (péče o uši, oči a drápky). Stříhání psů dle standardu i na přání zákazníka. Možnost stříhání pejska přímo u klienta.

Tasmánský čert

tasmánský, čert, tazz, čertičkek,Tasmánie – Ďábel medvědovitý (Sarcophilus harrisii), známý též jako tasmánský čert, je jediným žijícím druhem rodu Sarcophilus a od vyhubení vakovlka roku 1936 i největším žijícím dravým vačnatcem. Vzhledem připomíná malého, ale nadměrně svalnatého a zavalitého psa. V současné době již žije pouze v Tasmánii, jeho kosterní pozůstatky však lze nalézt prakticky po celé Austrálii (na australské pevnině vyhynul zhruba 400 let před příchodem prvních evropských osadníků v roce 1788).

Načítání trvalo 0.0911 sekund.